۲۱ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۹
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84401063
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایشگاه "ردای گوهرشاد" در مشهد گشایش یافت

مشهد- ایرنا- نمایشگاه "ردای گوهرشاد"، به مناسبت ۲۱ تیرماه، روز عفاف و حجاب، روز دوشنبه در سالن ترمه‌چی بوستان کوهسنگی مشهد، با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برپا شد.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: فراخوان جشنواره طراحی لباس ایرانی اسلامی ردای گوهرشاد، در خردادماه سال جاری منتشر شد و آخرین مهلت ارسال تا ۱۵ تیرماه تعیین شده بود.

یوسف اسماعیل‌زاده افزود: این جشنواره در سه بخش مختلف لباس های رسمی، مجلسی و عفاف و حجاب برگزار شد و یک بخش ویژه دانش‌آموزان طراحی دوخت در نظر گرفته شد که با استقبال علاقه‌مندان روبه رو شد.  

وی اضافه کرد: در مجموع از بین ۲۰۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، ۱۲۰ اثر به مرحله داوری راه یافت که این آثار از امروز ۲۱ تا ۲۳ تیرماه در معرض دید عموم خواهد بود.

معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری مشهد افزود: سومین جشنواره ردای گوهرشاد، با محوریت حجاب اسلامی، ایرانی و در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزار شد.

نمایشگاه ردای گوهرشاد تا ۲۳ تیرماه در ۲ نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۳ و عصر از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در بوستان کوهسنگی پذیرای علاقه مندان است.

بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب رضاخانی، به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است و همه ساله از ۲۱ تا ۲۷ تیر به عنوان هفته عفاف و حجاب، برنامه های مختلف فرهنگی در خصوص ارتقای این فرهنگ اجرا می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha