دولت ۵۰۰ هزار میلیارد ریال به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اختصاص دهد

سمنان- ایرنا- نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بر اساس برنامه ششم توسعه موظف است ۵۰۰ هزار میلیارد ریال به اجرای طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اختصاص دهد تا مشکلات مستمری‌بگیران با اجرای این طرح برطرف می‌شود.

به گزارش ایرنا، عباس گلرو روز چهارشنبه در گردهمایی هفته تامین اجتماعی در خانه کارگر استان سمنان ابراز داشت: دولت رقمی به سازمان تامین اجتماعی بدهی دارد که پرداخت آن بخشی از مشکلات سازمان تامین اجتماعی را برطرف می کند.

وی افزود: دولت موظف است رابطه کارگر و کارفرما را براساس عدالت تعیین کند تا از بروز اختلاف طبقاتی جلوگیری شود.

گلرو ابراز داشت: کارگران به عنوان ضعیف‌ترین اقشار جامعه، در شرایط حساس مانند انتخابات پشتیبان نظام هستند و دولت نیز باید فراهم کننده بستر عدالت برای آنان باشد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه درمجلس شورای اسلامی گفت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، کار و کارگر ارزش و نیاز جامعه، به ویژه جامعه اسلامی تلقی می‌شود زیرا کار مقدمه تحول و تحقق شعارهای است.

در این نشست نمایندگانی از بازنشستگان به بیان مشکلات خود پرداختند و مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و تامین اجتماعی و جمعی از مسوولان استان سمنان حضور داشتند و در جریان مسایل و مشکلات قشر کارگران استان قرار گرفتند.

۱۹ الی ۲۵ تیر هفته تامین اجتماعی نام‌گذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha