برگزاری استارتاپ نخبگان شاهد و ایثارگر

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: دومین رویداد آخر هفته ای (ویکند) استارتاپی شاهد با موضوع الکترومکانیک برگزار شد.

عادل مهری روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا اظهار داشت: باتوجه به برگزاری موفق رویداد بزرگ استارتاپی شاهد در اسفندماه ۱۳۹۹ و شناسایی نزدیک به ۳۰۰ استارتاپ با  ۱۰موضوع مختلف؛ مرکز رشد و شکوفایی شاهد زیر نظر اداره کل پژوهش ها و تشکل های شاهد و ایثارگر برای ارتقای سطح فناوری شرکت کنندگان تصمیم به برگزاری رویدادهای تخصصی گرفت.

 وی افزود: تاکنون با برگزاری دو رویداد موفق در سال جاری بیش از ۱۰ استارت اپ را با برگزاری پیش رویدادهای آموزشی و سپس برگزاری مسابقاتی در قالب ویکند، شور و هیجانی علمی در حوزه استارت آپهای شناسایی شده ایجاد نماید.

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر ادامه داد: آخرین رویداد استارتاپ شاهد در مجتمع فرهنگی شهید رسول زاده برگزار شد و در این رویداد با دعوت از یک هیات داوری تخصصی، بین پنج استارتاپ داوطلب در حوزه الکترومکانیک، تیم های برگزیده به رقابت پرداختند.

مهری تصریح کرد تیم های برتر جوایز خود را با حضور مدیران دفتر پژوهش ها و تشکل های شاهد و ایثارگر شرکت تجارت الکترونیک بانک دی و مدیرکل انتشارات و اسناد بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مدیران حاضر در رویداد دریافت کردند.

وی همچنین گفت: در دومین رویداد هفتگی شاهد که با سخنرانی مدیران حاضر در جلسه  شروع شد مسایل مربوط به این حوزه مورد بررسی قرارگرفته و توصیه های لازم ارایه شد.

مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر افزود: در نظر است رویدادهای آتی در مراکز استان های معین برای دسترسی بیشتر تیم های استارتاپی مقیم شهرستان ها برگزار شود تا همه نوآوران خانواده بنیاد شهید از این فرصت استفاده کنند.

وی ادامه داد: تمامی کلاس های آموزشی و رویدادها جهت رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور فیزیکی افراد خارج از مسابقه برگزار شد و تمامی رویدادها از طریق فضای مجازی بصورت وبینار و شبکه های اجتماعی همزمان و بصورت زنده پخش می شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha