۲۸ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۲۸
کد خبرنگار: 2091
کد خبر: 84408781
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۵ درصد معاملات هفته گذشته بورس سمنان مربوط به فروش بود

سمنان- ایرنا- مدیر بورس منطقه سمنان گفت: ۴۵ درصد معاملات این بورس در هفته گذشته به خرید و ۵۵ درصد به فروش سهام اختصاص داشت.

فاطمه امیرجان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: ۱۸ میلیون و ۴۸۹ هزار و ۵۹۹ سهم به ارزش بیش از ۱۷۶میلیارد و ۱۹ میلیون ریال هفته گذشته در بورس سمنان داد و ستد شد.
وی ادامه داد: ۹ میلیون و ۶۹۰ هزار و ۵۰ سهم به ارزش بیش از ۷۰ میلیارد و ۴۳۸ هزار ریال در معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید اختصاص داشت.
وی بیان کرد: هشت میلیون و ۷۹۹ هزار و ۵۴۹ سهم به ارزش بیش از ۹۷ میلیارد و ۱۸ میلیون و ۸۸۳ هزار ریال در همین مدت به فروش رسید.
مدیر بورس منطقه سمنان با بیان اینکه بازار سرمایه بازاری نیست که کسی بتواند بدون علم و تجربه در آن موفق شود، افزود: سرمایه‌گذاری در بورس کاری تخصصی است و نیاز به آموزش دارد، در غیر این صورت سرمایه‌گذاران با ضرر مواجه می‌شوند.
به گزارش ایرنا، ارزش معاملات انجام شده در بازار بورس سمنان در سال ۱۳۹۲ ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید در حدود پنج هزار و ۳۶۶ میلیارد ریال بود که اکنون حجم معاملات درربورس نسبت به آن زمان افزایش یافته است.
۱۴ دفتر کارگزاری در شهرستان سمنان، یک دفتر کارگزاری در شهرستان مهدیشهر، ۱۲ دفتر کارگزاری در شهرستان شاهرود، سه دفتر کارگزاری در دامغان و یک دفتر کارگزاری در شهرستان گرمسار برای ارائه خدمات فعال است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha