فکری: برد استقلال در شهرآورد به ضرر نفت مسجدسلیمان است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: اینکه استقلال در شهرآورد توانست پرسپولیس را شکست دهد به ضرر نفت مسجدسلیمان شد.

به گزارش ایرنا، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم. استقلال شرایط خوبی دارد. امیدوار هستیم تا با توجه به انگیزه بازیکنان‌مان، به حریف موقعیتی ندهیم و امتیاز از حریف بگیریم. می دانیم استقلال شرایط خوبی دارد و از بازیکنان خوبی برخوردار است که می تواند در هر ثانیه خطرآفرین شود. ما هم امیدوار هستیم تا با امتیاز به مسجدسلیمان برگردیم. امتیاز این بازی می تواند برای بقا به ما خیلی کمک کند.

وی در مورد تقابل با استقلال که تیم سابقش محسوب می‌شود، اضافه کرد: من در هر تیمی کار کردم، بازیکنان سابقم مقابل من با تمام وجودشان بازی می‌کنند. از بازیکنان هم می خواهم مقابل من بهترین نمایش‌شان را داشته باشند تا به من انگی زده نشود. با توجه به اینکه نیم فصل اول در استقلال بودم، خوشحال می شوم بازیکنان را دوباره ببینم. البته نفس فوتبال هم همین است که دیدارها تازه می شود و این موضوع لذت بخش است. امیدوارم تقابل با استقلال بازی خوبی از کار دربیاید و هر دو تیم به مسائل فنی بپردازند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در رابطه با تاثیر پیروزی استقلال در شهرآورد پایتخت روی بازی فردا، تاکید کرد: من به عنوان یک استقلالی خوشحالم که این تیم دربی را برد. شاید اگر این تیم دربی را می باخت با برخی حواشی مواجه می‌شد. باخت در شهرآورد مشکلاتی به وجود می آورد. استقلال پس از آن مسابقه آرامشش را حفظ کرد. آن برد به ضرر تیم نفت مسجد سلیمان است. ما تیمی نیستیم که خودمان را با استقلال مقایسه کنیم. با توجه به شرایطمان امیدواریم بازی خوبی ارائه دهیم و از این دیدار امتیاز بگیریم.

فکری در مورد اینکه آیا اعتصاب بازیکنان استقلال تاثیری در بازی فردا خواهد داشت یا خیر، تصریح کرد: این مسائل درون خانوداگی است و مشکل خاصی نیست.

وی اضافه کرد: از سه بازی ابتدایی که من روی نیمکت نفت بودم، ۷ امتیاز دشت کرده و از انتهای جدول فاصله گرفتیم. تعطیلات لیگ به ضرر ما شد. تیم ما مشکل مالی دارد و تامین منابع مالی سخت است. برطرف نشدن مشکلات انگیزه بازیکنان را کم کرد. تیم ما توان پرداخت پاداش را ندارد. این مسائل موجب شد تا مسابقاتی را واگذار کنیم. امیدوارم در این بازی‌ها امتیازات لازم را کسب کنیم و تیم را لیگ برتری تحویل مسوولان بدهیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha