برتری یک نیمه‌ای استقلال با گل زودهنگام جانشین وریا

تهران- ایرنا- استقلال با تک گل «سبحان خاقانی» در نیمه نخست مقابل میهمان خود نفت مسجدسلیمان به برتری رسید.

به گزارش ایرنا، تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجدسلیمان از ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار کننده یکی از هشت دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران بودند که در پایان ۴۵ دقیقه نخست آبی‌پوشان تهرانی با یک گل به برتری دست پیدا کردند.

تک گل این مسابقه تا به اینجا به وسیله سبحان خاقانی زده شده است. بازیکن جوان استقلال که امشب(سه شنبه) به عنوان وینگ‌بک راست در زمین حاضر شده است، موفق شد ماحصل یک کار گروهی را با یک ضربه پای چپ تک ضرب به گل تبدیل کند. پاس منجر به گل به وسیله‌ ارش رضاوند داده شد. این دومین گل خاقانی در این فصل بود که به ثمر رسید. او در نیم‌فصل اول زیر نظر محمود فکری به شهرخودرو(پدیده) گل زده بود. جالب است که خاقانی مانند بازی شهرخودرو این بار هم گل زودهنگام زد و این بار به جای دقیقه ۱۲، در دقیقه هفت موفق به انجام این کار شد.

شاگردان فرهاد مجیدی در الباقی دقایق مسابقه نیز تیم برتر میدان بودند و تیم میهمان را تحت کنترل خود در زمینش نگه داشته بودند. یکی دو موقعیت نصفه و نیمه تیم محمود فکری هم نتوانست دروازه‌بان امشب استقلال یعنی محمد رشید مظاهری را به زحمت بیاندازد. بدین ترتیب نیمه نخست که چندان هم چنگی به دل نزد با گل جانشین وریا غفوری به سود تیم میزبان تمام شد. باید دید در نیمه دوم چه تغییری در روند بازی ایجاد می‌شود.

ترکیب استقلال: محمدرشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، مهدی مهدی‌پور، آرمان رمضانی، سبحان خاقانی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، بابک مرادی و مهدی قایدی.

ترکیب نفت مسجدسلیمان: فرهاد کرمانشاهی، سیروان قربانی، بهروز نوروزی فرد، سعید کریمی، سجاد جعفری، فرید کریمی، محمد بلبلی، مسلم مجدمی، ساسان حسینی، مهران امیری، میرهادی جوان

برتری یک نیمه‌ای استقلال با گل زودهنگام جانشین وریا

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha