بدرقه کشتی‌گیران المپیکی با حضور پدر شهید صدرزاده

تهران _ ایرنا _ مراسم بدرقه اعضا تیم ملی کشتی، اعزامی به بازی‌های المپیک توکیو روز جمعه در محل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا و بنابر اعلام فدراسیون کشتی، با توجه به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامت کشتی‌گیران و کادر فنی اعزامی به المپیک، این مراسم بدون مهمان برگزار می‌شود و نفرات اعزامی توسط پدر شهید مصطفی صدرزاده بدرقه و از زیر کلام الله مجید رد خواهند شد.

فدراسیون کشتی به منظور ایجاد انگیزه در بین نفرات اعزامی، مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان پاداش به کشتی‌گیران و کادر فنی در این مراسم، اهداء خواهد کرد.

فدراسیون کشتی همچنین پاداش دلاری برای کسب کنندگان مدال المپیک تعیین کرده است و کشتی‌گیران در صورت کسب مدال طلا، نقره و برنز ۵، ۳ و ۲ هزار دلار پاداش دریافت خواهند کرد و این جوایز بلافاصله پس از مراسم توزیع مدال به آن ها اهداء خواهد شد.

در روزهای گذشته نیز از سوی مسئولان استانی و حامیان مالی نیز پاداش‌های نقدی، دلاری و سکه طلا به کشتی‌گیران و کادر اعزامی اهداء شده است ضمن اینکه با پیگیری فدراسیون کشتی کلیه پاداش و حقوق اهدایی از سوی وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به نفرات اعزامی پرداخت شد.

پیش از این نیز از طرف وزارت ورزش برای کسب مدال طلای المپیک و پارالمپیک ۲ میلیارد تومان، مدال نقره یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و مدال برنز ۷۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همچنین کمیته ملی المپیک نیز برای کسب مدال طلا ۱۰ هزار دلار، نقره ۵ هزار دلار و برنز ۳۵۰۰ یورو در پای سکو اهداء می‌کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha