ذبح ۵۰۰ قربانی توسط خادمیاران کانون های خدمت رضوی استان تهران 

تهران- ایرنا- سرپرست کانون های خدمت رضوی استان تهران از ذبح ۵۰۰ قربانی با مشارکت خادمیاران رضوی و خیرین در عید قربان خبر داد و گفت: بخشی از گوشت های قربانی میان خانواده نیازمندان توزیع و بخشی دیگر جهت اطعام علوی در روز عید سعید غدیرخم استفاده خواهد شد.

به گزارش ایرنا از اعلام شامگاه جمعه خادمان رسانه ای دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان تهران، "علیرضا جانه" با اشاره به کمک خالصانه خیران تهرانی و خادمیاران در خدمت رسانی به نیازمندان و بهره مندی از کرامات رضوی بیان کرد: همزمان با عید قربان، خادمیاران رضوی با کمک خیرخواهان، توانستند ۵۰۰ راس گوسفند بهمراه ۲ راس گوساله را در روز قربان، قربانی کنند.  

وی با تاکید بر اینکه بسته بندی گوشت های قربانی با رعایت نکات بهداشتی انجام شد، گفت: این بسته ها میان خانوارهای کم برخوردار تحت پوشش کانون های خدمت رضوی در مناطق و شهرستان های استان تهران در راستای کمک های مومنانه و مواسات و همدلی توزیع شد.

سرپرست کانون های خدمت رضوی استان تهران با بیان اینکه محرومیت زدایی و دستگیری از مستمندان از مهمترین اهداف خادمیاران رضوی است افزود: بخشی از گوشت های قربانی شده جهت اطعام علوی و توزیع غذای گرم میان مخدومان و خانواده های از قبل شناسایی شده تحت پوشش در روز عید غدیرخم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.  

جانه به انجام سنت حسنه قربانی در تمام طول سال با کمک خیران اشاره و عنوان کرد: خادمیاران و یاوران رضوی در مناطقه ۲۲ گانه تهران و ۱۳ شهرستان، بی وقفه و پرتلاش و به نیابت از امام مهربانی ها به یاری مستمندان و دستگیری از نیازمندان می روند تا در این خدمات رضوی گره از مشکلات نیازمندان باز کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha