بازنشستگان آموزش و پرورش یزد خواهان تصویب لایجه همسان‌سازی حقوق شدند

یزد- ایرنا- جمعی از بازنشستگان آموزش و پرورش استان یزد در نامه‌ای به محمدباقر قالیباف رییس و نیز هیات رییسه مجلس شورای اسلامی پیگیری و تصویب لایجه همسان‌سازی حقوق خود را خواستار شدند.

به گزارش ایرنا،در این نامه که جمعه‌شب نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: جناب آقای قالیباف ، اعضای هیات رییسه و نمایندگان انقلابی، جامعه بازنشستگان لشکری ، کشوری و تامین اجتماعی طرح دایمی کردن همسان‌سازی بازنشستگان را که از سوی شما نمایندگان مردمی پس از ۱۳ سال قانون گریزی پیشنهاد، تهیه ، تدوین و با تلاش های طاقت فرسا توانستید ۲۰۸ نماینده  را با خود همراه سازید هیچگاه از یاد نمی برند.

در بخشی از نامه نوشته شد: اکنون که طرح در قالب لایحه از سوی هیات  دولت در مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ تصویب و به مجلس تقدیم شد، رجاء واثق داریم که این ‌بار با حمایت و پیگیری شما نمایندگان درد آشنای ملت برای  دفاع از موکلان خود مورد حمایت قرار گرفته و به سرانجام برسد ما منتظر اخبار اعلام وصول و دفاع همه جانبه اعضای هیات رییسه و شما نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم هستیم.

طی سال‌های اخیر بارها بازنشستگان آموزش و پرورش استان یزد با حضور در مقابل استانداری و شعبه کانون بازنشستگان بر رسیدگی به مطالبات خود تاکید کردند.

استان یزد ۱۵ هزار فرهنگی بازنشسته و حدود ۱۶ هزار فرهنگی شاغل دارد و تعداد دانش‌آموزان در سال تحصیلی جاری حدود ۲۷۰ هزار نفر اعلام شد که در ۲ هزار و ۱۰۰ واحد آموزشی در حال تحصیل بودند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha