۱۰ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۰۳
کد خبرنگار: 3113
کد خبر: 84422860
۰ نفر

برچسب‌ها

نفتالی بنت ایران را به دست داشتن در حمله به کشتی اسرائیلی متهم کرد

تهران-ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی ایران را به دست داشتن در حمله به کشتی اسرائیلی متهم کرد و مدعی شد که تهران مسئول هدف قرار گرفتن این کشتی نفتی است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از اسکای نیوز، «نفتالی بنت» نخست وزیر اسرائیل در اولین واکنش خود به هدف قرار گرفتن کشتی نفتی اسرائیلی در نزدیکی آبهای عمان گفت که ایران مسئول حمله به این کشتی است.

بنت مدعی شد که «بدون شک» ایران مسئول هدف قرار گرفتن کشتی نفتی اسرائیل در دریای عمان است.

وی در اظهاراتی تحریک آمیز گفته که " از جامعه جهانی این انتظار را داریم که به ایران نشان دهد مرتکب خطای فاحشی شده است و اسرائیل به روش خود پیامش را به تهران می‌رساند."

رژیم اشغالگر قدس در  منطقه خاورمیانه و خلیج فارس، نه تنها از سوی ملت ها مورد نفرت قرار دارد، بلکه بسیاری از جریان های سیاسی و گروه ها و جنبش های ضد صهیونیستی عربی و اسلامی، آمادگی ضربه زدن به منافع این رژیم را در هر نقطه از جهان دارند، بطوری که در طول جنگ اخیر غزه (اردیبهشت ماه امسال) صدها هزار تن از جوانان عرب از عراق و اردن تا تونس  و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس برای حضور در کنار ملت فلسطین در جنگ علیه صهیونیست ها بی تابی کردند.

اسرائیلی ها در همان روزها شاهد بودند که در پشت مرزهای اردن چه خبر بود؟!

براساس این گزارش،‌ سازمان بازرگانی دریایی ارتش انگلیس پیش از این در بیانیه کوتاهی گفته بود که حمله به کشتی اسرائیلی اواخر پنجشنبه شب در شمال شرقی جزیره «مصیره» کشور عمان و در فاصله نزدیک به ۳۰۰ کیلومتری مسقط پایتخت این کشور واقع در شبه جزیره عربی رخ داده و انگیزه آن، دزدی دریایی نبوده است.

درحالی که وزارت دفاع انگلیس کشتی هدف قرار گرفته در سواحل عمان را در مالکیت رژیم اسرائیل دانسته بود، رادیوی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «این کشتی ژاپنی است و توسط یک شرکت اسرائیلی به مالکیت ایان عوفر بازرگان اسرائیلی اداره می شود».

رژیم صهیونیستی حالا بعد از سه روز ایران را متهم کرده است.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha