سردار سلامی: صهیونیست‌های سرکش را فقط قدرت مقاومت آرام می‌کند

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید براینکه، صهیونیست‌های سرکش را فقط قدرت مقاومت آرام می‌کند، گفت: عملیات سیف القدس تصور شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را فرو ریخت و نشان داد که زوال و فروپاشی این رژیم جعلی قطعی است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس با سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

سرلشکر حسین سلامی در این دیدارهای جداگانه با تبریک پیروزی‌ها و دستاوردهای درخشان و راهبردی مقاومت اسلامی فلسطین در عملیات سیف‌القدس گفت: خدای بزرگ را شاکریم که امروز با دست پر و کوله باری از درخشش یک پیروزی بزرگ، استثنایی و شگفت‌انگیز در ایران اسلامی حضور یافته‌اید و به واسطه واقعیت‌های انکارناپذیر میدانی اطمینان داریم زوال و فروپاشی رژیم صهیونیستی فراتر از یک آرزو، واقعیت قابل اتفاق در آینده نزدیک است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: نسبت رژیم صهیونیستی و مقاومت اسلامی فلسطین در عملیات سیف‌القدس با جنگ‌های قبلی متفاوت بود و در واقع در نبرد اخیر فلسطین قدرتمند و جدید ظهور کرد و پیروزی شما فراتر از دستاوردهای یک پیروزی نظامی بود.

سلامی با تاکید بر اینکه صهیونیست‌های سرکش را فقط قدرت می‌تواند آرام کند و قوی شدن فلسطین یک راهبرد و راهی است که هرگز نباید متوقف شود، افزود: روند تحولات و رخدادها در فلسطین اشغالی نشان می‌دهد تصوری که سردمداران سلطه و صهیونیسم و رسانه‌های استکباری ایجاد کرده بودند که رژیم صهیونیستی شکست ناپذیر است و دیگران قادر به واکنش برابر آن نیستند و برای کشورهای اسلامی و عربی راهی جز صلح و همزیستی با اشغالگران قدس نمانده است؛ با عملیات سیف القدس به یکباره فرو ریخت و این نبرد نشان داد که این فلسطین است که قدرتمند شده است و زوال و فروپاشی رژیم جعلی صهیونیستی قطعی است.

وی با اشاره به انسجام مستحکم و مختلف در نیروهای مقاومت فلسطین و اراده آنها برای عبور از سیف القدس و ارتقای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آن برای موفقیت و پیروزی‌ در حوادث بزرگ و وحشت و هراس ذاتی صهیونیست‌ها از نسل جدید مجاهدان و رزمندگان فلسطینی و کابوسی که به آنها تحمیل شده است، تاکید کرد: این واقعیت برای صهیونیست‌ها بسیار آزاردهنده است که اگر یک غزه محاصره شده کوچک برابر جنگ و جنایت رژیم وحشی و جعلی این گونه عمل می‌کند اگر جبهه‌ای به پهنای سرزمین‌های اشغالی برابرشان گسترده شود چه سرنوشتی برای آنها رقم می‌خورد؟

در این دیدارها فرماندهان مقاومت فلسطین هم با تبریک برگزاری شکوهمند مراسم تحلیف سیزدهم ریاست جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت یاد، خاطره و حماسه‌آفرینی‌های ماندگار و راهبردی فرمانده بزرگ و شجاع جبهه مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از ملت فلسطین و آرمان قدس شریف تجلیل و تمجید کردند.

ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سپر دفاعی امت اسلامی و محور مقاومت در منطقه است

زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این دیدار ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را سپر دفاعی امت اسلامی و محور مقاومت در منطقه توصیف و تصریح کرد: امروز با پایداری و شهادت و شهادت‌طلبی نیروهای مقاومت و پیروزی‌ها و دستاوردهای اخیر از جمله در نبرد سیف‌القدس این واقعیت در معرض جهانیان است که موازنه قوا به نفع مقاومت فلسطین و به ضرر صهیونیست‌ها در حال تغییر است و محصول قدرت سازی بومی در سرزمین‌های اشغالی، صهیونیست‌ها را به شدت منفعل و نگران ساخته است.

وی تاکید کرد: رزمندگان مقاومت و نیروهای میدانی ما در آمادگی بالایی هستند تا در دفاع از قدس در هر نبردی وارد و مبارزه ضد صهیونیست ها را مقتدرانه ادامه دهند.

اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس نیز با اشاره به نقش و تاثیرات تعیین کننده حمایت و پشتیبانی‌های جمهوری اسلامی از مقاومت فلسطین گزارشی از عملیات پیروزمندانه سیف القدس و دستاوردها و پیامدهای آن ارائه و تاکید کرد: رژیم صهیونیستی امروز بیش از همیشه در کابوس پس از شکست در نبرد سیف القدس به سر می‌برد و مقاومت اسلامی فلسطین در اوج اقتدار و انسجام با بهره‌گیری از تجارب گذشته در اندیشه تداوم موفقیت‌ها و پیروزی‌های آینده است.

وی تاکید کرد: وضعیت منطقه به نفع مقاومت در حال تغییر است و به امت اسلامی اطمینان میدهیم رزمندگان مقاومت آماده و مهیای مواجهه قدرتمند با هر اتفاقی هستند؛ حتی اگر فردا نبردی رخ دهد.

سردار سلامی: صهیونیست‌های سرکش را فقط قدرت آرام کند

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha