درخواست سازمان فردوسهای مشهد از تاکسیرانی برای جابه جایی متوفیان کرونا

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشهد از درخواست سازمان فردوس‌های این شهر برای همکاری در جا به جایی متوفیان کرونا خبر داد.

احمد محبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شرایط بحرانی مشهد از لحاظ شیوع ویروس کرونا و افزایش تعداد متوفیان می توان خودروهای تاکسی ون به صورت داوطلب و توافقی برای جا به جایی متوفیان در مسیرهای کوتاه استفاده کرد لذا داوطلبان در این خصوص اعلام آمادگی کنند.
وی اضافه کرد: با این اقدام از خودروهای ون سازمان تاکسیرانی می‌توان برای انتقال متوفیان از بهشت رضوان به بلوک‌ها استفاده کرد و انتقال اجساد از بیمارستانها نیز توسط خودروهای حمل اجساد سازمان آرامستان‌ها انجام می‌شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشهد گفت: روزانه حدود ۵۰۰ تاکسیران در مشهد مقابل کرونا واکسینه می‌شوند و تاکنون بیش از سه هزار و ۸۰۰ نفر از تاکسیرانان مشهدی واکسن کرونا تزریق کرده‌اند.
بر اساس آمارهای غیررسمی هم اکنون تعداد فوت شدگان ناشی از کرونا در مشهد شامل مبتلایان قطعی و نیز مشکوک به بیش از ۲۰۰ نفر در روز افزایش یافته است.
هم اینک ۲۵ شهرستان از مجموع ۳۳ شهرستان خراسان رضوی در وضعیت قرمز، هفت شهرستان در وضعیت نارنجی و یک شهرستان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند. 
بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون چهار میلیون و ۲۳۸ هزار و ۶۷۶ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. بیماری کووید ۱۹ تاکنون جان ۹۵ هزار و ۱۱۱ نفر را در کشور گرفته است. همچنین سه میلیون و ۵۹۱ هزار و ۳۱۳ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در ایران تاکنون بهبود یافته‌اند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha