۲۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۱
کد خبرنگار: 1425
کد خبر: 84436460
۰ نفر

برچسب‌ها

ایرنا، پیشگام آگاهی بخشی در جامعه است

ایلام - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به دلیل اهمیت کار پیشگام آگاهی بخشی در جامعه است.

به گزارش ایرنا، امیر مهردادی روز شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام افزود: ایرنا تاثیرگذار ترین رسانه بوده و در تولید محتوای اخبار حوزه های مرتبط بویژه کرونا خوش درخشیده است.

وی با ذکر اینکه رسانه ها خط مقدم آگاهی دادن به مردم و جامعه هستند، ادامه داد: رسانه های مختلف گروهی از جمله ایرنا در زمینه تنویر افکار عمومی نقش مهم و سازنده ای داشته و در این مسیر اهتمام جدی دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش ایلام با تاکید بر نقش رسانه ها در پیشگیری از کرونا گفت: نقد صادقانه خبرنگاران موجب سازندگی شده بطوریکه نقاط قوت را تقویت و زمینه ساز رفع نقاط ضعف و کاستی ها خواهد شد.

مهردادی با گرامیداشت یاد و خاطره ۲ خبرنگار پیشکوست زنده یاد مهدوی فر و شهبازی ادامه داد: تلاش خبرنگاران در مسیر حرفه شان ستودنی بوده و اخلاق مداری و تلاش این دو عزیز در رسالتشان در اذهان بیادگار خواهند ماند.

این دیدار به مناسبت روز خبرنگار انجام و از سوی مدیرکل آموزش و پرورش از آزاده خرم خبرنگار فرهنگی ایرنا مرکز ایلام تقدیر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha