۲۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۳
کد خبرنگار: 1018
کد خبر: 84436710
۰ نفر

برچسب‌ها

درخشش دانشجویان یزدی در جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی

یزد- ایرنا- دانشجویان دانشگاه یزد در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» که به مناسبت روز خبرنگار در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد در رسته‌های کاریکاتور، گرافیک و صفحه‌آرایی به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های اول و دوم این جشنواره شدند.

به گزارش شنبه روابط عمومی دانشگاه یزد، امیرحسین حاتمی‌زاده دانشجوی این دانشگاه در رسته کاریکاتور با اثری با عنوان"connect to uni"  موفق به کسب رتبه اول دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کشور«تیتر ۱۲» شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

سپهر صفایی دیگر دانشجوی دانشگاه یزد نیز در رسته گرافیک و صفحه‌آرایی با عنوان نشریه راهبرد موفق به کسب رتبه دوم این جشنواره تیتر۱۲ شد.

در این جشنواره، ۲۸۲۷۱ نشریه و اثر در ۲۶ رسته برای بررسی و احراز شرایط ورود به فرایند داوری، از سوی تیم غربالگری جشنواره مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد، ۲۳۷۸۹ نشریه و اثر وارد مرحله اول داوری شد و پس از آن، ۹۵۷ اثر (۳/۴ درصد کل آثار شرکت کننده در جشنواره) از ۹۳ دانشگاه با کسب امتیاز لازم به مرحله نهایی راه یافت و در پایان ۲۰۳ اثر به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

این جشنواره به صورت نیمه‌حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران و برخی از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha