اطلاع رسانی فعالیت‌های کانون به شناخت بیشتر مدیران منتهی می‌شود

زنجان - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: اخبار ایرنا مورد اعتماد عموم مردم است و اطلاع رسانی این رسانه از فعالیتهای کانون می‌تواند به شناخت بیشتر مدیران دستگاه‌های اجرایی و مردم از این مجموعه منتهی شود.

علیرضا نوری روز یکشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی زنجان افزود: دنیای امروز، دنیای ارتباطات و اطلاعات است و عموم مردم نیز به طور جدی وقایع را پیگیری می‌کنند.

وی اضافه کرد: رسانه‌های گروهی با اخبار امیدبخش می‌توانند شور و نشاط را در زندگی مردم ایجاد کنند و حضور و وجود خبرنگاران و اصحاب رسانه در چنین دنیایی مایه امید است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان با بیان اینکه اگر خبرنگاران فعال نباشند، صدای مردم به مسوولان نمی‌رسد، گفت:  اگر این مهم رخ ندهد، چاره‌ای برای مشکلات و دغدغه‌های مردم نخواهد بود که این موجب بحران‌ و مشکلاتی می شود.

این مسوول با تاکید بر اینکه برخی مسوولان با اهداف و برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آشنا نیستند، گفت: این موضوع آنگونه که باید و شاید اطلاع رسانی نشده و نقش رسانه های گروهی استان در این زمینه بسیار تاثیر گذار است.

نوری اظهار داشت: خبرنگاران در پی اصلاح امور هستند و نگاه آرمانگرایی و درست به جامعه دارند که مردم و دولتمردان در کنار یکدیگر باشند.

وی خاطرنشان کرد: حوزه هنری خاستگاه هنرمندان بسیاری است که رسانه‌ها با اخبار امید بخش می‌توانند ضمن همراهی دستگاه‌های مختلف در اثربخشی خدمات، شور و نشاط را به جامعه تزریق کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha