آغاز تمرینات پرسپولیس برای فصل جدید با حضور مدیران و بازیکن جدید

تهران- ایرنا- نخستین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل جدید در حضور مدیران و بازیکن جدید این تیم برگزار شد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس، نخستین تمرین خود پیش از ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و آغاز بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران را از امروز دوشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی و با حضور بازیکن تیم قرمزپوشان آغاز کردند.

تمرین امروز از ساعت ۱۹ و پس از دیدار و گفت‌وگوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل با اعضای تیم شروع شد.

احمد نوراللهی، وحید امیری، امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا و مهدی شیری که قراردادشان با باشگاه به اتمام رسیده و در حال مذاکره با باشگاه هستند، در تمرین امروز غایب بودند. همچنین رادوشویچ هم دیگر غایب تمرین امروز بود.

سایر بازیکنان به همراه علیرضا ابراهیمی بازیکن جدید سرخپوشان در برنامه‌های تمرین حضور داشتند.

علی شجاعی نیز که به تازگی کتف خود را جراحی کرده با لباس شخصی در تمرین حاضر شد. 

تمرین بعد از صحبت‌های سید مجید صدری، جعفر سمیعی، افشین پیروانی و یحیی گل محمدی با گرم کردن شروع شد و پاسکاری‌های دو به دو، پاسکاری‌های کوتاه و پاسکاری‌های تحت فشار در دستور کار قرار گرفت و در پایان فوتبال درون تیمی به اجرا در آمد.

اولین تمرین سرخپوشان برای فصل جدید که با توپ‌های آسیایی انجام شد، حدود یک ساعت به طول انجامید و بازیکنان بعد از سرد کردن بدن‌ها راهی رختکن شدند.

سید مجید صدری، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تبریک به کادر فنی و بازیکنان، بابت کسب عنوان پنجمین قهرمانی متوالی سرخپوشان در مسابقات لیگ برتر، از تلاش آنها تقدیر و تشکر کرد و در ادامه، این آرزو را داشت که موفقیت‌ها در فصل آینده هم ادامه یابد.

صدری در ادامه تصریح کرد: مثل فصل گذشته، مسائل درون زمین با شماست و مسائل بیرون زمین را به ما بسپارید. بی شک باشگاه، مشکلات بسیاری به لحاظ مالی دارد که باید مثل فصل قبل و اتحادی که داشتیم در کنار هم تلاش کنیم تا آنها را حل نماییم. ما از شما ممنون هستیم که همیشه باشگاه را درک می‌کنید. به امید خدا در فصل بعد یک برنامه‌ریزی خوبی برای مسائل مالی داشته باشیم تا مشکلات فصل گذشته تکرار نشود.

در ادامه این دیدار، جعفر سمیعی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نیز ضمن تبریک به کادر فنی و بازیکنان، به آنها خسته نباشید گفت و تشکر کرد که با همت مضاعف توانستند یک قهرمانی دیگر را به کلکسیون قهرمانی‌های باشگاه اضافه کنند و هواداران را خوشحال نمایند.

مدیر عامل پرسپولیس گفت: ما یک خانواده هستیم و در کنار هم تلاش می‌کنیم تا به موفقیت‌های بعدی برسیم و دل هواداران را شاد کنیم. متاسفانه مشکلاتی به ما به ارث رسید که در طول فصل، با توجه به اینکه بخش اعظمی از پرداختی‌های کارگزار پیش از حضور ما در باشگاه پرداخت شده بود، برای پیش بردن مسائل مالی به مشکل خوردیم اما توانستیم با همت شما، پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر را کسب کنیم و در اینجا باید از شما تشکر کنم که با درک و همراهی ویژه و بالای خود این مشکلات را پشت سر گذاشتیم. انشاا... در فصل بعد بتوانیم مسیر بهتری را با هم طی کنیم.

پس از مدیر عامل باشگاه، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس به صحبت پرداخت و گفت: قبل از هر چیز باید از کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم که در هر شرایطی توانستند این مسیر را تا رسیدن به هدف که همانا قهرمانی پرسپولیس بود، طی کنند.

وی در ادامه افزود: ما پرسپولیس هستیم. مسائل و مشکلات مالی همیشه وجود دارد ولی نام بزرگ پرسپولیس و حضور در این باشگاه، برای ما یک افتخار بزرگ است. ضمن اینکه به علیرضا ابراهیمی خرید جدید باشگاه خیر مقدم می‌گویم و امیدوارم در کنار دیگر بازیکنان تیم، موفق باشد.

پیروانی خاطرنشان کرد: امسال هم باید مثل سال‌های گذشته دست به دست هم بدهیم و مانند یک خانواده در کنار هم باشیم و یک رکورد تاریخی را ثبت کنیم.

در پایان هم یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس، از بازیکنان تشکر کرد و گفت: بخش مهمی از مشکلات روی دوش شما بازیکنان بود. شما با ایثار و از خود گذشتگی و تلاش ویژه‌ای که داشتید، عامل قهرمانی تیم شدید.

سرمربی پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: ما مشکلات باشگاه را درک می‌کنیم و انشاا... در این فصل باز هم با کمک یکدیگر و پشت هم بودن، بتوانیم به موفقیت‌های پیش رو برسیم. امیدوارم مسائل مالی حل شود و ما در زمین بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم و هواداران را خوشحال نماییم.

گفتنی است اواین دیدار رسمی تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جدید روز ۲۳ شهریورماه  در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال تاجیکستان خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha