صدای بلندگوهای سطح شهر به گونه‌ای مدیریت شود که موجب آزار مردم نشود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، تقویت روضه‌های خانگی را بسیار ارزشمند و اثرگذار دانست و گفت : صدای بلندگوهای سطح شهر به گونه‌ای مدیریت شود که موجب آزار مردم نشود.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در دیدار جمعی از مدیران نمایندگی آستان قدس رضوی در قزوین افزود: وقتی امام حسین(ع) کشتی نجات و چراغ هدایت است، هیچ چیزی مانع از تبیین نهضت حسینی(ع) نمی‌شود و الحمدالله در این شرایط نیز با ابتکار و در نظر گرفتن شرایط این روند در حال انجام است.

وی با بیان اینکه روضه‌های خانگی ابتکاری است که از گذشته وجود داشته است، تصریح کرد: با روضه‌های خانگی نام اباعبد الله الحسین(ع) در هر خانه‌ای طنین‌انداز شده و چراغ هدایتگری حضرت روشن مانده است و این اقدام ابتکار بسیار خوب و اثرگذاری است و از شما برای تقویت این معنا قدردانی می‌کنم.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: دورانی را گذرانده‌ایم که به سختی می‌شد روضه‌ای برگزار کرد، اما بحمدالله از آن دوران عبور کردیم و امروز باید قدر این شرایط را بدانیم و از آن به بهترین شکل در نشر معارف دینی و اهل بیت(ع) استفاده کنیم.

صدای بلندگوهای سطح شهر به گونه‌ای مدیریت شود که موجب آزار مردم نشود

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر اینکه نباید صدای بلندگوهای سطح شهر موجب آزار مردم شود، یادآور شد: میزان صدای بلندگوهایی که در سطح شهر وجود دارند نباید موجب آزار مردم شود و باید حق مردم را در نظر بگیریم. حق مردم و ادب و آداب روضه اباعدالله الحسین(ع) با یکدیگر قابل جمع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha