دومین استارتاپ طراحی اپلیکیشن موبایل درسمنان نیمه شهریور برگزار می شود

سمنان- ایرنا- رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان گفت: دومین رویداد استارتاپی طراحی اپلیکیشن موبایل در سمنان پانزدهم شهریور ۱۴۰۰ به همت به همت مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، علی منصفی راد روز سه شنبه افزود: این رویداد استارتاپی در قالب برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان و به صورت مجازی و در سه حوزه آموزش الکترونیکی، گردشگری و صنایع دستی ۱۵ شهریور در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار می شود.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: در تاریخ ۱۳ و ۱۴ شهریورماه نیز دو پیش رویداد برگزار می شود و پس از داوری، ایده های منتخب در رویداد اصلی به رقابت خواهند پرداخت.

منصفی راد اضافه کرد: در رویداد پایانی، سه ایده برتر توسط داوران انتخاب می شوند و همراه با اهدا جوایز ویژه همچنین می توانند در مرکز نوآوری طراحی اپلیکیشن موبایل مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سمنان نیز مستقر شوند.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان گفت: علاقه مندان به شرکت در این رویداد استارتاپی می توانند با مراجعه به سامانه مجازی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی سمنان به نشانی  amjad.jde.ir/sm با رمز عبور ۱۲۳۴۵۶ و ورود به لینک ثبت https://se.uast.ac.ir/fa/form/۳۷۵ ایده خود را جهت شرکت در این رویداد ثبت کنند، همچنین می توانند با شماره ۰۹۱۲۷۳۱۲۸۲۰ – ۰۹۹۲۱۷۹۷۸۵۶ تماس بگیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha