اجازه توقف خدمت‌رسانی به شهروندان را در دوره گذار مدیریت تهران ندادیم

تهران – ایرنا- معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تهران گفت: با بازدیدهای دوره ای از نحوه خدمت رسانی و اجرای کارها در سطح مناطق و نواحی شهر، اجازه توقف و تعلل در ارائه این خدمات به شهروندان را در دوره گذار مدیریتی ندادیم.

به گزارش ایرنا، حمید محسنی روز سه شنبه در ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: از ۲ ماه گذشته نظارت ها از سطح مناطق را شروع کردیم تا آمادگی دوستان را ارزیابی کنیم و بعد از یک دوره کامل گذر در مجموعه مناطق شهرداری، در هر منطقه از یک تا ۲ ناحیه بازدید شد.

وی یادآورشد: از اتفاقات خوب در این روزها، این بود که تلاش شد تا از آهنگ خدمت رسانی به مردم کاسته نشود.

محسنی افزود: از مجموع ۵۸ هزار نیروی شهرداری تهران، ۱۸ هزار نفر در مناطق فعالیت می کنند و در تمام شبانه روز و این شرایط کرونایی در خط مقدم خدمات شهرداری قرار دارند.

معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تهران، گفت: برای پایش ایام گذار و جلوگیری از کند شدن چرخه خدمت رسانی، نشستی با حضور شهرداران مناطق و علیرضا جاوید سرپرست شهرداری تهران برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: در این نشست چهار ساعته، علاوه بر رصد موضوعات، سرپرست شهرداری، دستورات لازم را به خصوص در حوزه شهرسازی، خدمات شهری و عمران صادر کرد.

محسنی اظهارداشت: از اشکالاتی که در گذشته رخ داد و موجب کمرنگ شدن فعالیت معاونت هماهنگی مناطق شده بود، بحث انحلال این معاونت بود که زمان طولانی را به خود اختصاص داد.

معاون هماهنگی امور مناطق شهردار تهران گفت: باوجود این شرایط، نیروهای  ۸۰ نفری در اداره کل هماهنگی به طور مرتب مباحث را رصد و اعلام می کردند که نزدیک به ۲۷۰ مورد بازدید در سال جاری به غیر از بازدید های شخصی خودم از مناطق و نواحی داشتند.

وی ادامه داد: کار پویا و ارتباطات مستقیم با شهرداری نواحی و مناطق وجود دارد و در مقیاس مینیاتوری و به طور مستمر در سطح نواحی آسفالت ها برداشت و اصلاح می شود و تلاش می کنیم که کیفیت زندگی شهروندان را با وجود تمام مشکلات بهتر کنیم و از مسائل مردم بکاهیم.

محسنی اضافه کرد: در حوزه کرونا یک سری مجاهدت های خاموشی رخ داده است که جایی مطرح نمی شود مانند گندزدایی ها، حمل زباله های مردم و بیمارستانی، که خودمان هم با شرایط ناآشنا بودیم اما خدمات بسیاری به ویژه در حوزه بهشت زهرا عرضه شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha