جلسه غیرعلنی مجلس درباره وزیر پیشنهادی نفت برگزار شد

تهران - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیر علنی نمایندگان درباره وزیر پیشنهادی نفت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «ابراهیم رضایی» روز چهارشنبه درباره جلسه غیر علنی مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه درباره حواشی ایجاد شده در خصوص اموال «جواد اوجی» وزیر پیشنهادی نفت و ادعای «الیاس نادران» در این باره برگزار شد.

در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی صلاحیت «جواد اوجی» وزیر پیشنهادی نفت، «الیاس نادران» در مخالفت با وی گفت: در جلسه‌ای که با وزیر پیشنهادی نفت داشتم به او گفتم که لیست اموال وی در شبکه‌های اجتماعی پخش شده، آیا دیده‌اید اما وی گفت که در جریان این موضوع نیست. سپس از وی پرسیدم که چند خانه داری و آقای اوجی پاسخ داد که ۳ خانه؛ یکی در منطقه هروی تهران، یک خانه که از ارث همسرم به ما رسیده و یکی هم خانه پسرم است اما با توجه به استعلامی که از مراجع ذیصلاح گرفتم مشخص شد که وی ۹ مورد اموال دارد لذا باید درباره کسی که به این صراحت خلاف واقع می‌گوید، تأمل کرد.

پس از این «ابراهیم رضایی» نماینده مردم دشتستان در تذکر شفاهی پیشنهاد کرد با توجه به حساسیت نمایندگان مجلس انقلابی به مسئله فساد و موارد مطرح شده در خصوص وزیر پیشنهادی نفت، فرصتی داده شود تا اظهارات نادران و پاسخ ها به صورت کامل شنیده شود.

این سخنان سبب برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس در مدت زمانی کوتاه شد و در ادامه صحن علنی ادامه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی را در دستور کار خود قرار داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha