رادوشوویچ: مشکلی بین من و پرسپولیس وجود ندارد؛ عصر به تمرین می‌روم

تهران- ایرنا- دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: مشکلی بین من و مسوولان باشگاه وجود ندارد و عصر امروز (چهارشنبه) در تمرین حاضر می‌شوم.

به گزارش ایرنا؛ «بوژیدار رادوشوویچ» امروز (چهارشنبه) پس از حضور در باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: به دیدار مدیرعامل رفتم تا شرایط را بررسی کرده و راه حلی پیدا کنیم که خوشبختانه صحبت‌های خوبی انجام شد.

وی افزود: این مدت در کرواسی و همراه با خانواده‌ام بودم و به دلیل کرونا، تمرینات زیادی نداشتم. البته از عصر امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهم شد.

این دروازه‌بان اهل کرواسی در خصوص جدایی جدایی نوراللهی، کنعانی‌زادگان و مغانلو اظهار داشت: آنها بازیکنان خوبی بودند و زحمت زیادی کشیدند. البته کادر فنی می داند بهترین جایگزین چه افرادی هستند. ما بدون آنها هم ادامه می دهیم و درپی رسیدن به قهرمانی بعدی هستیم.

رادوشوویچ در مورد نحوه دریافت مطالباتش از باشگاه، توضیح داد: با مدیرعامل صحبت کردم و مشکلی وجود ندارد. هدفم این است تا با تلاش مضاعف، هر زمانی کهه نیاز بود بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی در مورد دیدار با استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: باید این تیم را شکست دهیم؛ چون هدفمان قهرمانی است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha