فرماندار مهاباد: کارمندان آستانه تحمل خود را بالا ببرند

مهاباد- ایرنا- فرماندار ویژه مهاباد گفت: کارمندان آستانه تحمل خود را بالا برده و با کمال احترام و با متانت به ارباب رجوع خدمات ارایه دهند.

عارف خدرلو روز پنجشنبه در آیین قدردانی از کارمندان نمونه مهاباد افزود: کارمندان دولتی و دولتمردان در شرایط سخت مالی کشور به علت تحریم های ظالمانه و باتوجه به شیوع کرونا طی ۱.۵ سال گذشته با سختی کاری فراوانی مواجه هستند با وجود این لازم است آستانه تحمل خود را برای ارایه خدمات بهتر به مردم بالا ببرند.

وی ضمن تبریک هفته دولت، ادامه داد: کارمندان نمونه انتخاب شده براساس شایستگی و میزان خدمت رسانی به شهروندان معرفی و از گزینش نوبتی آن امتناع شده است.

فرماندار مهاباد اظهار داشت: همه مسوولان شهرستان تلاش کردند طرح های نیمه تمام را در چند سال اخیر تا پایان دولت به اتمام برساند که بخشی از آنها نیز در هفته دولت آماده و به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: در هفته دولت امسال که مصادف با اخرین روزهای دولت بود، ۱۹ طرح آموزشی، عمرانی، ورزشی خدماتی با اعتبار ۸۵۴ میلیارد ریال طی هفته دولت در این شهرستان کلنگ زنی و افتتاح می‌شود.

خدرلو بیان کرد: دولت علی رغم مواجه با بحران های زیادی از جمله تحریم، کرونا، خشکسالی و کمبود برق، تمام تلاش خود را برای ارتقای رفاه مردم انجام داد.

امام جمعه مهاباد هم در این مراسم ضمن قدردانی از کارمندان شبکه بهداشت و درمان مهاباد به ویژه مدافعان سلامت گفت: بیش از ۳۰۰ نخبه پزشکی در کشور در راستای مقابله با کرونا و حفظ جان مردم شهید شده اند.

ماموستا عبدالسلام امامی با اشاره به اینکه مدافعان سلامت با امکانات محدود و دستان خالی با ویروس کرونا جنگیدند، افزود: علاوه بر کادر درمانی، خیران و همراهی مردم نیز در این مدت جای قدردانی دارد.

وی در ادامه با اشاره به انتخاب شایسته فرمانده جدید نیروی دریایی از طرف رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: این انتخاب رهبری، چراغ سبزی برای اهدای پست های مهم نظام به نخبگان اهل سنت است که از دولت جدید نیز انتظار داریم در انتخاب مدیران ارشد کشوری به جامعه کردزبان توجه ویژه ای داشته باشد.

امام جمعه مهاباد با اشاره به اینکه اهل سنت بیش از ۱۱ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده است، گفت: مرزنشینان اهل سنت و کردزبانان در طول تاریخ نشان دادند به ولایت وفادار بوده و سیانت از مرزها را به خوبی انجام می‌دهند.

فرماندار مهاباد: کارمندان آستانه تحمل خود را بالا ببرند

در ادامه مراسم از ۱۰ کارمند نمونه سطح شهرستان با اهدای لوح و هدایای نقدی قدردانی شد.

هفته اول شهریور هر سال به مناسبت شهادت شهید محمدعلی رجایی (رییس جمهوری) و شهید حجت ‌الاسلام محمدجواد باهنر (نخست وزیر) ۲ دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، هفته دولت نام گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha