مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان، انتصاب وزیر را تبریک گفت

اصفهان-ایرنا- حجت السلام رمضانعلی معتمدی، با صدور پیامی، اخذ رای اعتماد مجلس را به «دکتر مهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک گفت.

به گزارش ایرنا، در بخشی از پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان آمده است: هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان شهید رجایی و باهنر، فرصتی برای بازخوانی اندیشه های نورانی و راه مقدس مردان بزرگی است که برای استقلال فرهنگی و فرهنگ ایمانی ایران اسلامی خون پاکشان را نثار کردند و شجره طیبه دین را آبیاری نمودند، تاسی به آموزه ها و رفتارهای قرآنی و مدیریت ممتاز شان در اداره کشور، الگویی جادوانه برای دولتهای ادواری گوناگون است تا مکتب ایمان و عزت همچنان سربلند و سرفراز بماند.

حجت الاسلام معتمدی، افزود: تقارن این هفته با تشکیل دولت مردمی حجت الاسلام رییسی، اتفاق خجسته ای است که بار دیگر روحیه مردمی و کرامت بخشی شهیدان رجایی و باهنر به مردم را در دلها زنده کرد، انتخاب هوشمندانه وزرایی که درد دین و دغدغه خدمت صادقانه دارند فرصت طلایی دیگری است تا در مسیر گام دوم انقلاب اسلامی و در پاسخ به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سنگرهای کار و تلاش و خدمتگزاری، استوارتر از هر زمان بنا نهاده شود و مجاهدان راستین در نیل به آرمانهای امام و شهیدان عزیز، به مجاهدتی دیگر مبادرت ورزند.

وی  حوزه فرهنگ را جبهه پر مخاطره  توصیف کرد و افزود: دشمنان همواره در کمین نشسته اند تا چهره رحمانی و الهی این سرزمین فرهنگ پرور را خدشه پذیر کنند. اینک که راهبری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جنابعالی سپرده شده ، خدا را شاکریم که فرزندی فرهنگ شناس و مدیری درد آشنا سکانداری آن را عهده دار شده است ، جنابعالی که به لطف حضرت حق سوابق و کارنامه ای درخشان در مسئولیتهای متعدد مدیریتی، اجرایی ، پژوهشی و فرهنگی داشته اید این بار نیز با علمی استوارتر در جبهه فرهنگی ، حضور یافتید تا به آرمانهای فرهنگی امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب لبیک گویید.

در بخش پایانی این پیام تبریک، آمادگی خانواده بزرگ فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و قاطبه اهالی فرهنگ هنر و رسانه در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های اعلامی وزیر اعلام شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha