۷ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۴۶
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84452766
۰ نفر

برچسب‌ها

طرح‌های عمرانی و اقتصادی خورش‌رستم خلخال افتتاح شد

اردبیل _ ایرنا _ همزمان با هفته دولت ۹ طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی واقع در بخش خورش‌رستم خلخال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش ایرنا سرپرست فرمانداری خلخال روز یکشنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها گفت: طرح‌های افتتاحی در حوزه های مختلف عمرانی شهری و روستایی می‌باشد.

مسعود یگانه اظهارکرد: گازرسانی روستایی ، احداث پل ، آبیاری کم‌فشار ، ساخت خانه محرومان ، اجرای طرح‌های شهری ، احداث و اصلاح مسیر رانشی جاده روستای برندق به هشجین و طرح کنترل سیل و رسوب از طرح‌های عمرانی افتتاح شده در این بخش است.

سرپرست فرمانداری خلخال افزود: همچنین با افتتاح طرح‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی شامل طرح توسعه یک واحد مرغداری ، راه‌اندازی سورتینگ و طرح تهیه بذر ، بسته‌بندی و بوجاری غلات  اداره تعاون روستایی در هشجین و چند طرح دیگر برای ۶۲ نفر از بیکاران منطقه فرصت شغلی جدید ایجاد شد.

وی اظهارکرد: برای احداث و راه‌اندازی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و اقتصادی در این بخش ۳۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده است.

او گفت: انتظار می‌رود با تلاش مسئولان این شرکت و پیمانکاران مجری طرح‌های گازرسانی ، گازرسانی به ۱۰ روستای بخش خورش‌رستم خلخال قبل از فصل سرما تکمیل شود.

وی با گرامیداشت هفته دولت افزود: در این هفته ۵۵ طرح عمرانی و اقتصادی با هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در مناطق مختلف این شهرستان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha