۱۴ طرح عمرانی در لردگان چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید

شهرکرد- ایرنا- همزمان با هفته دولت ۱۴ طرح عمرانی در بخش‌های مختلف شهرستان لردگان چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه به بهره‌برداری رسید.

فرماندار لردگان گفت: برای اجرای این طرح‌ها با کاربری زیرساخت، مسکونی، آموزشی، فرهنگی مذهبی، صنعتی و کشاورزی از سوی هشت دستگاه اجرایی ۲۹۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

رضا بابامیر ساطحی تاکید کرد: این اعتبارات از محل منابع ملی، بودجه استانی، اعتبار داخلی، تسهیلات بانکی، آورده شخصی متقاضیان و سایر ردیف‌های اعتباری تامین و هزینه شده است.

وی افزود: با افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی شهرستان لردگان در هفته دولت سال‌جاری زمینه اشتغال مستقیم برای ۴۲ نفر فراهم شد.

بابامیر تصریح کرد: همچنین همزمان با هفته دولت عملیات اجرایی ۲ طرح عمرانی جدید با افزون‌بر ۳۳ میلیارد ریال در شهرستان لردگان آغاز شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۱۱۳ طرح عمرانی با سه هزار و ۲۵۴ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال اعتبار با ۱۲ کاربری از سوی ۱۷ دستگاه اجرایی در استان افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

مجید نظری تاکید کرد: با افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت در چهارمحال و بختیاری زمینه اشتغال‌زایی مستقیم ۹۶۴ نفر فراهم شده است.

وی افزود: در این هفته عملیات اجرایی ۳۰ طرح جدید با ۲ هزار و ۳۹۳ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال اعتبار و هفت کاربری در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

نظری تصریح کرد: در سال گذشته ۴۶ طرح و پروژه مرتبط با جهش تولید برای تسریع در روند توسعه چهارمحال و بختیاری  تعریف شد.

وی یادآور شد: برای اجرای این طرح‌ها افزون‌بر ۲۲ هزار و ۶۰۰ میلیون ریال از منابع مختلف ملی و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تامین و جذب شد.

به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریورماه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به‌نام "هفته دولت" نام‌گذاری شده است.

لردگان در ۱۷۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha