هفت طرح عمرانی در خانمیرزا چهارمحال و بختیاری بهره‌برداری شد

شهرکرد- ایرنا- همزمان با هفته دولت هفت طرح عمرانی در بخش‌های مختلف شهرستان خانمیرزا چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه افتتاح و بهره‌برداری شد.

فرماندار خانمیرزا گفت: برای اجرای این طرح‌ها با کاربری زیرساخت، مسکونی و کشاورزی از سوی سه دستگاه اجرایی ۶۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

یوسف مرادی تاکید کرد: از این مبلغ ۱۴ میلیارد و ۳۴۴ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی، ۷۵۰ میلیون ریال اعتبار داخلی، ۳۹ میلیارد ریال تسهیلات بانکی و ۱۰ میلیارد و ۴۰۶ میلیون ریال آورده شخصی متقاضیان و ۷۵۰ میلیون ریال از محل سایر بودجه‌های اعتباری بوده است.

وی افزود: با افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی شهرستان خانمیرزا در هفته دولت سال‌جاری زمینه اشتغال مستقیم برای ۵۱ نفر فراهم شد.

به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۱۱۳ طرح عمرانی با سه هزار و ۲۵۴ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال اعتبار، اشتغال‌زایی مستقیم ۹۶۴ نفر و ۱۲ کاربری از سوی ۱۷ دستگاه اجرایی در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

در این هفته عملیات اجرایی ۳۰ طرح جدید با ۲ هزار و ۳۹۳ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال اعتبار و هفت کاربری در چهارمحال و بختیاری آغاز خواهد شد.

دوم تا هشتم شهریورماه در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به‌نام "هفته دولت" نام‌گذاری شده است.

آلونی مرکز شهرستان خانمیرزا در ۱۶۰ یلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha