مجمع نمایندگان مازندران درگذشت خبرنگار ایرنا را تسلیت گفتند

ساری- ایرنا- مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی درگذشت حسین فلاحتی خبرنگار فقید ایرنا و رئیس مرکز این خبرگزاری در خراسان شمالی را تسلیت گفتند.

زنده‌یاد حسین فلاحتی، خبرنگار ایرنا و رئیس مرکز این خبرگزاری در خراسان شمالی بود که صبح روز گذشته پنجشنبه پس از حدود یک ماه جدال با بیماری در بیمارستان شفای ساری در سن ۴۹ سالگی درگذشت.

متن پیام مجمع نمایندگان مازندران به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

انا لله و انا الیه راجعون 

درگذشت عنصر فرهیخته و توانای عرصه خبر مرحوم مغفور آقای حسین فلاحتی موجب تالم و تاثر گردید.بی گمان تلاشهای خستگی ناپذیر و موثر آنمرحوم در ایفای رسالت خطیر آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی در اذهان ماندگار است.
مجمع نمایندگان مازندران ضمن تسلیت فقدان این تلاشگرصادق عرصه اطلاع رسانی به خانواده گرانقدر، بستگان و همکاران پرتلاش آن سفرکرده در عرصه خبر بویژه یاران سختکوش خبرگزاری ایرنا، علو درجات آنمرحوم و صبر و شکیبایی بازماندگان را مسئلت دارد.

استان مازندران با جمعیت حدود سه میلیون و ۳۰۰هزار نفر دارای ۱۲ کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

مراسم خاکسپاری زنده‌یاد حسین فلاحتی رئیس فقید خبرگزاری جمهوری اسلامی در خراسان شمالی و خبرنگار سابق این خبرگزاری در مازندران  عصر دیروز با حضور دکتر محمدرضا نوروزپور مدیرعامل و فاطمه نوریجهانگرد مدیرکل اخبار استان‌های خبرگزاری جمهوری اسلامی، مدیرکل محصولات خبری ایرنا، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و تعدادی از اهالی رسانه استان در روستای چاله‌پل شهرستان نکا برگزار شد.

فلاحتی بیش از دو دهه در کسوت خبرنگار ایرنا در استان‌های مازندران، خراسان رضوی و خراسان شمالی فعالیت داشت و ۱۷ اسفند پارسال با حکم مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رئیس جدید ایرنا خراسان شمالی منصوب شده بود. این خبرنگار و فعال رسانه‌ای سابقه فعالیت رسانه‌ای در حوزه بین‌الملل را نیز داشت و به عنوان خبرنگار ایرنا در بغداد برای انجام مأموریت رسانه‌ای حضور یافته بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha