شاخصه اصلی بهشت زهرا در کرونا حفظ کرامت متوفیان و رعایت نکات شرعی است

شهرری - ایرنا - نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حفظ کرامت متوفیان به ویژه جانباختگان کرونایی و رعایت دقیق نکات شرعی وبهداشتی و همچنین تکریم خانواده های داغدار و مراجعه کنندگان در این شرایط سخت از شاخصه های اصلی خدمت رسانی سازمان بهشت زهرا (س) است.

پرویز سروری روز شنبه در بازدید از بهشت زهرا (س) تهران افزود: نزدیک به ۲ سال کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) در شرایط سخت و طاقت فرسایی در حال خدمات رسانی به شهروندان قرار دارند و می توان گفت جهادی ترین کار در مقابل با بحران بی سابقه کرونا تلاش و خدمات عزیزان زحمتکش در این سازمان است.  
وی اظهار داشت: مجموعه اعضای شورای اسلامی شهر تهران تلاش می کنیم تا در شورای ششم قدردان زحمات پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) باشیم.
سروری ادامه داد: جای بسی خرسندی است در طی این ۱۹ ماه شرایط سخت و طاقت فرسا و حضور جهادی شما در خط مقدم مبارزه با بحران کرونا حتی یک مورد فوتی در بین کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) مشاهده نکردیم و این نشان دهنده برنامه ریزی دقیق، مدیریتی هوشمندانه و رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ها در بالاترین سطح در این سازمان است.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) نیز در ابتدای این بازدید ضمن تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران برای حضور در سالن های تطهیر مجتمع عروجیان، گزارشی  از ۱۹ ماه تلاش شبانه روزی و مجاهدت پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) در مقابله با بحران کرونا ارائه کرد.

پرویز سروری نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران به همراه جعفر شربیانی عضو هیات رئیسه این شورا و همراهی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با حضور در مجتمع عروجیان و مرکز پذیرش این سازمان از طرح های درحال اجرا، حسینیه عطر یاس و سالن های تطهیر بازدید، با برخی مراجعه کنندگان و همچنین پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) از نزدیک گفت و گو کردند.

به گزارش ایرنا، بهشت زهرا (س) بزرگترین آرامستان ایران و جهان به لحاظ تجهیزات و مراجعه کننده،  در جنوب تهران واقع شده است که فعالیت رسمی این آرامستان در سال ۱۳۴۹ خورشیدی آغاز شد.

آرامستان بهشت زهرا (س) ابتدا ۳۱۴ هکتار وسعت داشت اما در سال ۱۳۷۶ بخش شمالی (فاز ۲) به مساحت ۱۱۰ هکتار و در سال ۱۳۸۷ بخش شرقی (فاز ۳) به مساحت ۱۶۰ هکتار خریداری و به آن اضافه شد.

بهشت زهرا (س) در حال حاضر یک میلیون و ۶۰۰ هزار جسد را در خود جای داده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha