تامین گاز زمستانی؛ محور نشست کمیسیون انرژی و وزیر نفت

تهران-ایرنا- رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نفت در جلسه امروز کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: در این جلسه موضوع تامین گاز زمستان و مصرف گاز نیروگاهها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، فریدون حسنوند با اشاره به حضور وزیر نفت در جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس در جمع خبرنگاران، تامین سوخت گاز در زمستان و همچنین تامین گاز نیروگاه‌های تولید برق را از محورهای نشست امروز عنوان کرد.

وی ساماندهی نیروی انسانی وزارت نفت را از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست عنوان کرد و گفت: مقرر شد کمیته مشترکی بین کمیسیون انرژی و وزارت نفت درباره لوایح بودجه سال ۱۴۰۱ و برنامه هفتم توسعه تشکیل شود که نتایج بررسی این کمیته مبنای کار در آینده خواهد بود.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس افزود: مقرر شد بین کمیسیون‌های انرژی و صنایع و وزارتخانه‌های نفت و صمت به منظور پیگیری نیازمندی‌های صنایع پایین‌دستی پتروشیمی و نیروگاه‌ها نشست‌های مشترکی برگزار شود.

حسنوند اظهار داشت: رسیدگی به مناطق نفت‌خیز و گازخیز از دیگر موضوعاتی است که کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت آن را به صورت مشترک دنبال خواهند کرد.

 به گفته رییس کمیسیون انرژی مجلس در نشست امروز درباره سفرهای اعضای کمیسیون انرژی مجلس به مناطق نفت خیز با هماهنگی وزارت نفت نیز بحث و تبادل نظر شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha