بازیکن تیم ملی والیبال: دیگر به المپیک فکر نمی‌کنم

تهران- ایرنا- دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: دیگر به خط‌خوردنم پیش از بازی‌های المپیک فکر نمی‌کنم. 

به گزارش ایرنا، امیرحسین اسفندیار امروز (دوشنبه) در حاشیه تمرین امروز تیم ملی والیبال در مورد شرایط اردو اظهار داشت: شرایط خوبی در تیم‌ داریم و چند هفته است که تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم. با نیمی از بازیکنان حاضر در اردو قبلا کار کرده‌ام و با نیم دیگر که شرایط سنی کمتری دارند در رده‌های پایه تمرین کرده‌ام. 

وی افزود: یک پوست‌اندازی در تیم ملی انجام شده و امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنیم. 

دریافت‌کننده تیم ملی درخصوص خط خوردنش از تیم‌ ملی پیش از بازی‌های المپیک گفت: به المپیک فکر نمی‌کنم. در ۲ تورنمت اخیر لیگ ملت‌ها و المپیک حال والیبال خوب نبود و امیدوارم دل مردم را در قهرمانی آسیا شاد کنیم. 

وی در پایان در خصوص همگروه‌های ایران در قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: تیم‌های همگروهمان خوب هستند. یک بازی سخت در ساعت ۱۰ صبح با پاکستان داریم اما باید راحت صعود کنیم تا مسیر راحتی تا فینال داشته باشیم.

مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا روزهای  ۲۱ تا ۲۸ شهریورماه به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال ایران در گروه B رقابت‌های قهرمانی آسیا با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است.

ایران در اولین بازی خود در تاریخ ۲۱ شهریورماه به مصاف هنگ‌کنگ می‌رود. ملی‌پوشان ایران در تاریخ ۲۲ شهریورماه با تایلند دیدار می‌کنند و در آخرین بازی خود در مرحله گروهی در تاریخ ۲۳ شهریور مقابل پاکستان صف‌آرایی می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha