مهدوی‌کیا: همیشه در فوتبال پایه استعدادهای خوبی داشتیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال امید ایران گفت: همیشه در رده های پایه قوی بودیم و استعدادهای خوبی داشتیم و اگر زمان بیشتری به آن‌ها در لیگ بدهیم، شرایط بهتر می‌شود.

به گزارش ایرنا، «مهدی مهدوی‌کیا» گفت: خیلی خوشحالم که بعد از سالها به فوتبال ایران برگشتم و امیدوارم با کمک همه اتفاق خوبی را رقم بزنیم هرچند سخت است. امیدوارم بتوانیم برای تیم بزرگسالان پشتوانه سازی کنیم. 

وی افزود: توافق ما سه ساله و تا پایان المپیک ۲۰۲۴ پاریس است. در تلاش هستیم به این رده کمک کنیم و زمان زیادی هم نداریم. از هفته آینده نیز کار را شروع می کنیم. 

سرمربی تیم فوتبال امید گفت: ما همیشه از نظر رده ها قوی بودیم و استعدادهای خوبی داشتیم و اگر زمان بیشتری به آنها در لیگ بدهیم، شرایط بهتر می شود. البته بهتر بود که بازیکنان از رده های پایین تر در رده بزرگسالان بازی می کردند. 

مهدوی کیا در مورد شرایط تیم ملی فوتبال در قطر اظهار داشت: اوضاع خوب است. هفته اول سوریه را شکست دادیم و حالا بچه ها بسیار سرحال هستند. همه امیدوار هستند که بازی را ببریم و شرایط را در جدول بهتر کنیم. شروع تورنمنت همیشه سخت است و سرمربی و مربی کنار تیم نبودند. بازی خوبی در نیمه دوم سوریه داشتیم و حالا شرایط بسیار خوبی داریم. 

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha