۱۲ تن مرغ قاچاق در کنگاور کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۱۲ تن مرغ زنده و گرم قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در شهرستان "کنگاور" خبر داد.

 سردار "جمال سلمانی" عصر سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه "کنگاور" حین کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه کامیون مشکوک و جهت بازرسی آن ها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی های انجام شده از کامیون های توقیفی ۲۵۰۰ قطعه مرغ زنده به وزن حدود هشت تن و همچنین چهار هزار کیلوگرم مرغ گرم قاچاق کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه ارزش محموله قاچاق کشف شده به سه میلیارد ریال می رسد، از دستگیری ۲ نفر در این راستا خبر داد.

سردار سلمانی در پایان با اشاره به انتقال کامیون ها توقیفی به پارکینگ از معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

کشف بیش از ۳۵۰۰ عدد قرص روانگردان در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف سه هزار و ۵۴۲ حبه انواع قرص روانگردان در یکی از محلات شهر خبر داد.

سرهنگ "علیرضا دلیری" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران کلانتری ۲۶ آزادگان مبنی بر عرضه قرص های مخدر و غیرمجاز در پوشش عطاری، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ عطاری در شهرک پردیس شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: در بازرسی های به عمل آمده سه هزار ۳۵۴ حبه انواع قرص مخدر و غیرمجاز، ۶۵ قوطی انواع پودر چاقی غیرمجاز و ۱۰۰سیسی شربت متادون کشف شد.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه در پایان از دستگیری ۲ نفر در این رابطه و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha