برگزاری تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در حضور سرپرست جدید باشگاه

تهران- ایرنا- تمرین امروز(سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در حضور سرپرست جدید این باشگاه و یک پیشکسوت برگزار شد.

به گزارش ایرنا، پیش از آغاز تمرین امروز سرخپوشان، سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت و با اعضای تیم فوتبال پرسپولیس دیدار و گفت‌وگو کرد.

سید مجید صدری پس از حضور در ورزشگاه شهید کاظمی، دقایقی با کادر فنی و بازیکنان به صحبت پرداخت. وی ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل سابق باشگاه در جمع اعضای تیم اظهار داشت: جعفر سمیعی در مدت زمان حضور در باشگاه به صورت شبانه روزی زحمت کشید و بنده شاهد این همه تلاش و پیگیری وی بودم که چقدر برای اینکه شما بتوانید بدون مشکل و حاشیه در تمرینات و بازی‌ها شرکت داشته باشید، تلاش کرد.
وی در ادامه افزود: به هر حال تصمیم وی بود که این مسیر را ادامه ندهند و با وجود اصرار کلیه ارکان باشگاه، کارشان را در پرسپولیس تمام شده اعلام کردند.

سرپرست باشگاه تصریح کرد: تشکر ویژه‌ای دارم از شما بازیکنان که با وجود مشکلاتی که همیشه وجود داشته، به کار خود پرداخته و خارج از هر گونه حاشیه، برای سربلندی پرسپولیس و شادی دل هواداران هر کاری از دستتان بر آمده انجام دادید.

صدری در ادامه، از بازیکنان خواست که در بازی حساس پیش رو مقابل استقلال تاجیکستان، مثل همیشه با غیرت و تعصب خاص خودشان دوباره تلاش کرده تا بتوانند دل هواداران را شاد کنند.

افشین پیروانی هم بعد از خوش آمدگویی به سرپرست باشگاه و همچنین تشکر از تلاش‌های جعفر سمیعی، ضمن تبریک به رئیس هیأت مدیره باشگاه در پست جدید، آرزو کرد وی مثل قبل در کنار تیم و حامی تیم باشد.

پیروانی در ادامه گفت: نام بزرگ پرسپولیس می‌طلبد که همه ما در کنار هم و در هر زمینه‌ای که مسوولیت داریم تلاش کنیم و امیدوارم که حضور شما با اتفاق‌های خوب همراه باشد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هم ضمن تبریک به او و تشکر از زحمات جعفر سمیعی گفت: از بابت تیم خیال‌تان راحت باشد. این بازیکنان در ایران بی‌نظیر هستند و همیشه تلاششان را می‌کنند. آنها قطعا در سختی‌ها و مشکلات، تلاش خودشان را چند برابر کرده و به دنبال این هستند که باز هم در فصل جدید افتخارات گذشته را تکرار کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه عنوان کرد: تنها توقع ما که توقع حداقلی هم هست این است که باشگاه و شخص شما به عنوان سرپرست باشگاه در کنار تیم باشید و مثل گذشته که رئیس هیات مدیره و حامی تیم بودید، این بار هم بچه‌ها را حمایت کنید و امیدوارم شرایطی باشد که به لحاظ مالی دغدغه‌ای وجود نداشته باشد تا بازیکنان بتوانند در آرامش کامل برای موفقیت تیم تلاش کنند.

برگزاری تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در حضور سرپرست جدید باشگاه

حسینعلی کلانی پیشکسوت پر افتخار باشگاه پرسپولیس و یکی از گلزنان دربی، در تمرین سرخپوشان حاضر شد و مورد استقبال کادر فنی و بازیکنان قرار گرفت.

پیش از شروع تمرین، حسینعلی کلانی پیشکسوت  باشگاه پرسپولیس دقایقی برای بازیکنان در خصوص بازی حساس و مهم برابر استقلال تاجیکستان صحبت کرد.

وی گفت: این بازی یک جنگ به تمام معنا است و تیم حریف از هر نظر خودش را آماده کرده و میزبانی خطرناک است و من برای شما آرزوی موفقیت می‌کنم. شما واقعا یک تیم متفاوت و بازیکنان متفاوت و فرهیخته‌ای هستید که در هیچ کجای فوتبال ایران نمی‌توانیم نظیر شما را پیدا کنیم. از شما می‌خواهم مثل همیشه برای سربلندی پرسپولیس بجنگید و می‌دانم و مطمئن هستم که در این بازی موفق خواهید شد.

وی پس از این گفتگو، تمرین قرمزپوشان را به نظاره نشست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha