یک واحد تولیدی غیرمجاز لواشک در کرمانشاه پلمب شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیر نظارت بر موادغذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از شناسایی و پلمب یک واحد تولیدی غیرمجاز لواشک در کرمانشاه خبر داد و گفت: هزار و ۲۵۰ کیلوگرم لواشک و تعداد قابل توجهی لیبل تقلبی از این واحد متخلف کشف و توقیف شد.

دکتر «شهریار مستوفی» روز پنجشنبه به ایرنا افزود: براساس گزارش های واصله کارشناسان نظارت بر مواد غذایی معاونت غذا و دارو بعد از اخذ دستور مقام قضایی و هماهنگی به عمل آمده با نیروی انتظامی اقدام به پلمب این واحد غیرمجاز و زیرزمینی تولید لواشک در شهر کرمانشاه کردند.

به گفته او این واحد متخلف با دستور مقام قضایی پلمب شد.

مدیر نظارت بر موادغذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: از محصولات تولیدی این واحد برای انجام آزمایش‌های لازم نمونه برداری به عمل آمد و پرونده آن برای طی کردن مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع شد.

مستوفی افزود: از مردم تقاضا داریم از مصرف مواد خوراکی و آشامیدنی و همچنین مواد آرایشی بهداشتی تاریخ مصرف گذشته خودداری کرده و موارد مشکوک را با تلفن شکایات ۳۷۱۰۶۲۳۳ در میان بگذارند.

وی اضافه کرد: رعایت دقیق شرایط نگهداری موادغذایی بسیار حایز اهمیت بوده که متأسفانه گاهی توسط تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و مصرف کنندگان به این شرایط توجه نشده و سبب فساد مواد غذایی خواهند شد.

در استان ۲ میلیون نفری کرمانشاه اکنون ۲۸۱ کارخانه و واحد تولید مواد خوراکی و ۲۱ کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha