فرمانده نیروی هوایی پاکستان بر تعمیق همکاری‌ها با ایران تاکید کرد

اسلام‌آباد - ایرنا - فرمانده جدید نیروی هوایی پاکستان با ابراز خرسندی از روابط برادرانه با جمهوری اسلامی ایران و مشترکات تاریخی و فرهنگی میان دو همسایه، بر لزوم تقویت بیشتر همکاری‌های دوجانبه میان ایران و پاکستان تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، «سید محمدعلی حسینی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان امروز (پنجشنبه) به دیدار «ظهیر احمد بابر» فرمانده جدید نیروی هوایی این کشور رفت. این دیدار در مقر فرماندهی نیروی هوایی در شهر اسلام‌آباد انجام شد.

طرفین در این دیدار برای افزایش همکاری‌های دوجانبه در حوزه‌های آموزشی ابراز تمایل کرده و با تاکید بر وجود سطح قابل قبولی از روابط میان نیروهای مسلح ایران و پاکستان خواستار افزایش این مناسبات شدند.

سفیر ایران در پاکستان نیز خواستار پیگیری سفر مقامات دو طرف به کشورهای متقابل شد.

روابط عمومی نیروی هوایی پاکستان با صدور بیانیه‌ای به نقل از سخنان سفیر کشورمان گفت: سفیر ایران عملکرد حرفه‌ای و توانمندی نیروی هوایی پاکستان و افزایش ظرفیت‌های بومی در صنعت هوانوردی این کشور را مورد تمجید قرارد داد.

در این بیانیه آمده است: فرمانده نیروی هوایی پاکستان با اشاره به پیوندهای دیرینه دینی، فرهنگی و تاریخی میان دو کشور تاکید کرد که این مشترکات از طریق روابط قوی میان نیروهای هوایی دو کشور بیشتر نمایان می‌شود.

وی بر عزم نیروی هوایی پاکستان برای تقویت بیشتر همکاری‌های دوجانبه فعلی میان دو کشور برادر ایران و پاکستان تاکید کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha