۱۳ هزار جعبه دارو در نیشابور کشف شد

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی نیشابور گفت: ۱۳ هزار و ۷۵۰ جعبه شامل ۲۴ قلم دارو در این شهرستان کشف شد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده افزود: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر فعالیت مشکوک و نگهداری دارو داخل خانه‌ای در یکی از روستاهای بخش میان جلگه شهرستان نیشابور موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران پاسگاه انتظامی عشق آباد در تحقیقات اولیه میدانی متوجه شدند این داروها در ساعات خلوت و شبانه بارگیری و از روستا به مقصد نامعلوم خارج می‌شود.

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: همزمان با این تحقیقات گزارشی از سرقت دارو از یک شرکت دارویی متعلق به یکی از شهرستان های همجوار واصل شد که پس از اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی قضایی ۲ متهم در این ارتباط دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان ۱۳ هزار و ۷۵۰ جعبه دارو شامل ۲۴ قلم انواع شربت و قرص کشف و ضبط شد.
وی افزود: متهمان در مواجهه با ادله و مستندات پلیس اعتراف کردند که پس از سرقت دارو ها در چند مرحله با کمک و همدستی فردی دیگر آنها را در خانه ای در یک روستا انبار کرده و در استان های دیگر به فروش می‌رساندند.

سرهنگ حسینعلی زاده ادامه داد: ارزش ریالی این داروهای سرقتی حدود هفت میلیارد ریال می‌باشد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.
مرکز شهرستان‌ ۴۰۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha