۲۲ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۰۲
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 84470086
۰ نفر

برچسب‌ها

ضرب و جرح اسرای فلسطینی زندان جلبوع رژیم صهیونیستی

تهران – ایرنا- باشگاه اسرای فلسطینی روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد، زندانبانان صهیونیست شماری از اسرای فلسطینی را مورد ضرب و جرح قرار دادند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، در بیانیه باشگاه اسرای فلسطینی آمده است: اسرایی که از بند ۳ زندان جلبوع به زندان شطه در نزدیکی این زندان منتقل شدند و شمار آن ها حدود ۹۰ نفر است، در زمان انتقال مورد ضرب و جرح شدید زندانبانان قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی از خروج هرگونه خبر از زندان جلبوع و شطه جلوگیری می‌کند و ارتباطات را قطع کرده است و ضرب و جرح اسرا برای ساعاتی پس از انتقال به زندان شطه ادامه داشته است.

این اقدام پس از آن صورت گرفته که ۶ تن از اسرای فلسطینی اخیرا موفق شدند از زندان جلبوع فرار کنند.

پنج اسیر فلسطینی وابسته به جنبش جهاد اسلامی و یک اسیر دیگر وابسته به جنبش فتح که به حبس طولانی مدت محکوم بودند، ساعت یک بامداد روز دوشنبه (۱۵ شهریور) موفق شدند از زندان «جلبوع» در شمال فلسطین اشغالی که از مهمترین زندان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود، فرار کنند.

در پی این رویداد کم سابقه که یک شکست سنگین امنیتی را برای اسرائیل رقم زد، مقامات اسرائیلی به این جمع بندی رسیدند که سیستم اطلاعاتی و امنیتی رژیم سست و رخنه پذیر است.

تاکنون ۴ تن از ۶ اسیر فلسطینی توسط نیروهای امنیتی و پلیس رژیم صهیونیستی دستگیر شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha