سفیر ایران در تاجیکستان میهمان ویژه آخرین تمرین پرسپولیس در دوشنبه

تهران- ایرنا- آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از جدال با استقلال تاجیکستان در محل برگزاری مسابقه و با حضور سفیر ایران در تاجیکستان انجام شد.

به گزارش ایرنا، آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار با استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز (دوشنبه) در محل برگزاری این بازی انجام شد.

پرسپولیس در این تمرین میهمان ویژه‌ای داشت و محمد تقی صابری، سفیر ایران در تاجیکستان ناظر تمرین بود و در این فرصت با افشین پیروانی و دیگر نمایندگان باشگاه پرسپولیس، حاضر در محل برگزاری تمرین گفت‌وگویی داشت.

سرخپوشان ایران آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر استقلال تاجیکستان از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا را از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه به وقت محلی در استادیوم مرکزی شهر دوشنبه که میزبان این بازی است، آغاز کردند.

بر اساس مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا، ۱۵ دقیقه ابتدایی تمرین امروز برای خبرنگاران و تصویربردارانی که  آی‌دی کارت داشتند آزاد بود و می‌توانستند به تهیه گزارش بپردازند.

سفیر ایران در کشور تاجیکستان هم امروز در آغاز تمرین پرسپولیس در محل ورزشگاه حاضر شد و ضمن خسته نباشید به اعضای تیم، برای نماینده فوتبال ایران در بازی فردا، آرزوی موفقیت کرد.

تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز شد. سپس تمرین گروهی در قالب سه گروه در برنامه بود و مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند به مدت ۵۰ دقیقه در دستور کار قرار گرفت.

به غیر از محمد مهدی مهدی‌خانی که در اولین تمرین سرخپوشان در تاجیکستان از ناحیه دست دچار شکستگی شد، تمام بازیکنان با شادابی کامل حاضر بودند و بدون مشکل تمرین کردند.

تمرین تیم استقلال تاجیکستان هم پس از تمرین پرسپولیس بود که در واقع خروج بازیکنان پرسپولیس از ورزشگاه مصادف شد با ورود کاروان استقلال تاجیکستان به مجموعه و ملاقاتی کوتاه بین بازیکنان و اعضای دو تیم پیش آمد.

سفیر ایران در تاجیکستان میهمان ویژه آخرین تمرین پرسپولیس در دوشنبه

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha