کامرانی‌فر: تیم ملی فوتسال بعد از جام‌جهانی ۲۰۱۶ رها شده بود

تهران- ایرنا- سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتسال در جام‌جهانی ۲۰۱۶ مقام سوم را به دست آورد و بعد از آن به عنوان قهرمانی آسیا هم رسید اما در ادامه رها شده بود.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جام جهانی کار خود را با پیروزی شروع کرد و همه امیدوار هستند در ادامه رقابت‌ها نتایج خوبی گرفته شود و تیم ملی دوباره در جام جهانی افتخار آفرینی کند.

«حسن کامرانی‌فر» سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره برنامه آماده‌سازی برای فوتسال، اظهار داشت: اول از همه باید پیروزی تیم ملی فوتسال مقابل صربستان در جام جهانی را تبریک بگویم. این برای اولین بار است که در مسابقات جام جهانی در اولین مسابقه که اهمیت بسیار زیادی هم دارد برنده می‌شویم. این برد قطعا باعث می‌شود تیم ملی کار خود را با آرامش و تمرکز بیشتری با توجه به شرایط برگزاری بازی‌ها ادامه بدهد.

سرپرست دبیر  کلی فدراسیون هم چنین با اشاره به بی توجهی صورت گرفته نسبت به این تیم در گذشته گفت: تیم ملی فوتسال در جام جهانی ۲۰۱۶ مقام سوم را به دست آورد. بعد از آن به عنوان قهرمانی آسیا هم رسید و سپس تمام برنامه‌های این تیم منحل شد و هیچ توجهی به فوتسال وجود نداشت. این نکته به هیچ عنوان نباید فراموش شود که تیم ملی فوتسال رها شده بود. منتهی با روی کار آمدن مدیریت جدید در فدراسیون شرایط تغییر کرد.

کامرانی‌فر اقدامات مدیریتی انجام شده برای تیم ملی فوتسال را هم تشریح و تایید کرد: عزیزی‌خادم در اولین قدم پاداش‌های عقب افتاده مربوط به افتخار آفرینی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۶ را پرداخت کرد. سپس حقوق معوقه کادر فنی به آنها پرداخت شد و قرارداد جدید آنان به امضا رسید. برنامه‌ریزی سریع برای اعزام تیم ملی به تورنمنت تایلند و سپس بلاروس برای برگزاری ۲ بازی دوستانه هم به سرعت انجام شد. به هر حال برای این تیم کاری انجام نشده بود و فدراسیون جدید باید در همین ۶ ماه ابتدایی شروع کار با وجود تمام بحران‌هایی که وجود داشت، تدارک مناسبی برای اعزام تیم ملی به جام جهانی انجام می‌داد.

وی افزود: فدراسیون برای تیم‌های ملی فوتبال زنان و مردان، پرواز اختصاصی تدارک دیده شد. بلیت‌های تیم ملی فوتسال برای جام جهانی اما توسط فیفا تهیه شده بود و اگر این شرایط وجود نداشت حتما تیم ملی فوتسال هم با پرواز اختصاصی به جام جهانی اعزام می‌شد. ریاست فدراسیون در این مدت شخصا پیگیری امور تیم ملی فوتسال را بر عهده گرفت و حالا هم قرار است خودشان با سفر به لیتوانی در کنار تیم ملی حضور داشته باشند. البته مقدمات پرداخت پاداش به ملی‌پوشان هم در این مدت توسط رئیس فدراسیون انجام شد و حالا خود ایشان از نزدیک کنار ملی‌پوشان خواهد بود.

سرپرست دبیرکلی فدارسیون در پایان تاکید کرد: بنده هم سعی کردم در کنار تلاش ویژه ریاست فدراسیون برای حمایت از تیم ملی فوتسال، امور مربوط به کارهای اداری و مکاتبات داخلی و خارجی تیم ملی را با سرعت و حساسیت بیشتری انجام بدهم. چون عزیزی خادم تاکید داشت که هیچ کم و کاستی برای تیم ملی فوتسال در آستانه جام جهانی نباید وجود داشته باشد. حالا همه امیدواریم تیم ملی بتواند نتایج درخشانی کسب  و مردم را خوشحال کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha