فصلنامه پژوهش‌های نوین در علوم ارتباطات

تهران- ایرنا- «فصلنامه پژوهش های نوین در علوم ارتباطات» که در حوزه‌های مختلف ارتباطات اجتماعی، ارتباطات اقتصادی، ارتباطات و سلامت، ارتباطات سیاسی و بین‌الملل، ارتباطات با صنعت و تجارت و ... است، اجازه انتشار یافت.

به گزارش ایرنا فصلنامه پژوهش های نوین در علوم ارتباطات با مدیر مسوولی و صاحب امتیازی محمدرضا حقیقی مجوز چاپ گرفت. این فصلنامه علمی تخصصی به آدرس www.ir-cs.ir در حوزه‌های مختلف ارتباطات اجتماعی، ارتباطات اقتصادی، ارتباطات و سلامت، ارتباطات سیاسی و بین‌الملل، ارتباطات با صنعت و تجارت، ارتباطات و شبکه دانش بنیان، شبکه‌های مجازی، هوشمند سازی، روابط عمومی و تمامی حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی کشور آمادگی پذیرش مقاله در تمام سطوح مدیران کارشناسان و دانشجویان محترم را دارد.

این فصلنامه با شورای تحریریه شامل فیروز دیندار فرکوش، محمد سلطانی فر، فواد ایزدی، لیلا نیرومند و حسن بشیر است.

شهناز هاشمی، حسینی دانا، سارا محمدپور، محمد بصیریان، ماندانا صنیعی، حمیدرضا بابایی و امیر عبدالرضا سپنجی که همه از اعضای هیات علمی دانشگاه های مختلف هستند و همچنین مهندس بابک شایسته به عنوان مشاور عالی و اجرایی فصلنامه شروع به فعالیت کرد.

محمدرضا حقیقی مدیر مسول و صاحب امتیاز پایگاه خبری روابط عمومی هنر هشتم  گفت؛ این فصلنامه هم اکنون آمادگی کامل جهت دریافت مقالات و پذیرش جهت همه مدیران کارشناسان و دانشجویان کشور را دارد.

شایان ذکر است حقیقی با ۲۷ سال سابقه به عنوان پژوهشگر و مخترع، استاد ارتباطات و روابط عمومی دانشگاه، رییس انجمن روابط عمومی ایران، مدیر روابط عمومی گروه خودروسازی سایپا، پتروشیمی امیرکبیر و... فعالیت و دارای ۲۸ جلد کتاب ترجمه و تالیف است.

سرخط اخبار پژوهش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha