۲۸ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۵۶
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 84475782
۰ نفر

برچسب‌ها

ثبت نام ۹۸ درصد دانش‌آموزان سبزوار در مدارس قطعی شد

سبزوار- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: ثبت نام ۹۸ درصد دانش‌آموزان این شهرستان برای سال تحصیلی جدید در مدارس و سامانه ملی سناد قطعی شده است.

اسماعیل نصرآبادی روز یکشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش سبزوار افزود: تاکنون ثبت نام ۳۰ هزار و ۶۴۵ دانش آموز در دوره اول و دوم ابتدایی و ۱۲ هزار و ۷۰ دانش آموزان در مقطع متوسطه اول قطعی شده است.

وی ادامه داد: همچنین در دوره متوسطه دوم فرایند ثبت نام اغلب دانش آموزان در رشته های نظری و فنی و حرفه ای و کار و دانش انجام شده است.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار از دستگاه های اجرایی، امامان جمعه و جماعات، بسیج، نهادها و مردم شهرستان خواست چنانچه خانواده ای را می شناسند که دارای فرزند بازمانده از تحصیل بویژه در مقطع ابتدایی و متوسطه اول است با معرفی به اداره آموزش و پرورش زمینه تحصیل آنها را فراهم نمایند.

وی گفت: سال تحصیلی جدید متناسب با نظر ستاد ملی مقابله با کرونا به شیوه حضوری و غیر حضوری آغاز خواهد شد و در کنار آن از ظرفیت مدارس تلویزیونی ایران و شبکه شاد نیز همچون سال گذشته استفاده می شود.

نصرآبادی با اشاره به فعالیت سایت های آموزشی در مدارس سبزوار افزود: با ارتقا و تقویت زیرساختهای لازم برای آموزش مجازی در بخش سخت افزار و نرم افزار، امکان انجام بخشی از فعالیت های آموزش به صورت غیرحضوری فراهم شده است.

شهرستان سبزوار دارای ۵۴ هزار دانش‌آموز و ۲۸۹ مدرسه است.

این شهرستان در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha