۳۰ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 2059
کد خبر: 84478529
۱ نفر

برچسب‌ها

وزش باد در خراسان رضوی شدت می‌گیرد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد در جنوب شرقی، مرکز و نواحی بادخیز غرب استان طی امروز و فردا شدت می‌گیرد.

آیدا فاروقی روز  سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:  طی این مدت وزش باد در برخی از مناطق خراسان رضوی همراه با گرد و غبار پیش بینی شده است‌ که کاهش کیفیت هوا در برخی از نقاط استان را در پی دارد.
وی اضافه کرد: کیفیت هوای برخی از مناطق مشهد و شهرهای بزرگ خراسان رضوی در بعضی از ساعات به صورت لحظه‌ای برای گروههای حساس ناسالم می شود.
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز سه‌شنبه آسمانی صاف و آبی در بیشتر نقاط خراسان رضوی پیش بینی شده است و طبق نقشه ها و مدل های پیش بینی طی امروز و امشب در بخشهای نیمه شمالی و غربی استان با افزایش ابرناکی موقت مواجه خواهیم بود.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روند افزایشی دما در خراسان رضوی از روز چهارشنبه تا پایان هفته جاری گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۳۱ درجه سلسیوس پیش بینی شده است که روزهای چهارشنبه و  پنجشنبه به ترتیب به ۳۴ و ۳۵ درجه خواهد رسید.
فاروقی افزود:چناران با کمینه دمای هوای ۱۱ درجه سلسیوس و سبزوار با بیشینه دمای هوای ۳۷ درجه به ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین شهرستانهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
وی ادامه داد: بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان سبزوار با سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha