ناظم‌الشریعه: نباید ازبکستان را دست کم بگیریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: ازبکستان تیمی قوی و سختکوش است و ما نباید به اشتباه آن‌ها را دست کم بگیریم.

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص تیم ملی فوتسال در جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که مردم از نتایج خوشحال هستند و ما هم خوشحالیم که توانستیم با ۶ امتیاز به دور بعدی صعود کنیم. در دیدار با آرژانتین به یکی دو بازیکنی که مصدوم بودند استراحت دادیم و برای دیدار روز جمعه با ازبکستان مشکلی نداریم.

وی در خصوص وضعیت مصدومیت «حسین طیبی» تصریح کرد: طیبی امروز یک عکس دیگر از محل مصدومیتش می‌گیرد و وضعیت او مشخص خواهد شد. 

ناظم‌الشریعه در مورد تیم ازبکستان که حریف ایران در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال است، گفت: این تیم بسیار خوب و سخت‌کوش است. در جام جهانی بهترین تیم‌ها حضور دارند و نباید تیمی دست کم گرفته شود. این تیمی که در ازبکستان با آن بازی کردیم با تیمی که در تایلند با آن روبرو شدیم زمین تا آسمان با هم تفاوت دارند. اصلا نباید اشتباه کنیم و این تیم را ضعیف بدانیم. خواهش می‌کنم که در برنامه‌های تلویزیونی نیز به این موضوع توجه شود. 

وی افزود: ازبکستان بعد از تورنمنت تایلند با اسپانیا بازی کرد و در این سه سال ۱۸ بازی با بهترین تیم‌های دنیا داشته و به نظر من آن‌ها شرایط بسیار خوبی دارند. متاسفانه برخی به دنبال این هستند که ازبکستان را تیمی ضعیف نشان دهند. تمام تمرکز ما در حال حاضر روی این دیدار است و مطمئن هستیم که آن‌ها دست و پا بسته نیستند. البته ما با ازبکستان زیاد بازی کردیم و شناخت بیشتری از این تیم نسبت به دیگر حریفان داریم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد تیم قزاقستان نیز اظهار داشت: این تیم شعبه ۲ برزیل است و تیم بسیار قدرتمند در جام جهانی نشان داده است. 

ناظم‌الشریعه در خصوص شخصیت بازیکنان تیم ملی فوتسال در این مسابقات گفت: بازیکنان ما ثابت کردند که در این سال‌ها با غیرت و شرافت خود بازی می‌کنند. من ۷ سال با این بچه‌ها کار کردم و می‌دانم که بزرگترین انگیزه و تلاش آن‌ها برای تیم ملی و مردم است. 

وی در پایان بیان کرد: امیدوارم که با حمایت از تیم ملی بتوانیم رو به جلو برویم چرا که اگر می‌خواهیم تیم بهتری داشته باشیم، باید حمایت بیشتری از تیم ملی داشته باشیم و بار اضافه روی دوش تیم نگذاریم. 

تیم ملی فوتسال کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی باید ساعت ۱۸ روز جمعه به مصاف ازبکستان برود.

برنامه دیدارهای مرحله یک‌هشتم نهایی جام‌جهانی ۲۰۲۱ فوتسال نیز به شرح زیر است:

چهارشنبه ۳۱ شهریور

بازی ۳۷: اتحادیه فوتسال روسیه - ویتنام / ساعت ۱۸:۰۰

بازی ۳۸: ونزوئلا - مراکش / ساعت ۲۰:۳۰ 

پنجشنبه اول مهر 

بازی ۳۹: برزیل - ژاپن / ساعت ۲۰:۳۰ 

بازی ۴۰: آرژانتین - پاراگوئه / ساعت ۱۸:۰۰

بازی ۴۱: قزاقستان - تایلند / ساعت ۱۸:۰۰

جمعه ۲ مهر

بازی ۴۲: ایران - ازبکستان/ ساعت ۱۸:۰۰ 

بازی ۴۳: پرتغال - صربستان / ساعت ۲۰:۳۰

بازی ۴۴: اسپانیا - جمهوری چک / ساعت ۲۰:۳۰

تیم ملی فوتسال ایران در صورت پیروزی در این مرحله باید در مرحله یک چهارم نهایی با برنده دیدار قزاقستان و تایلند دیدار کند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha