۳۰ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۴۱
کد خبرنگار: 1822
کد خبر: 84479176
۰ نفر

برچسب‌ها

«کرمان همدل» با سال تحصیلی آغاز شد

کرمان _ایرنا_معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی کرمان گفت: پویش استانی "کرمان همدل " با شعار الفبای مهربانی با هدف "تامین نوشت افزار و وسایل کمک آموزشی ویژه دانش اموزان بی بضاعت در این استان آغاز شده است.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این اداره کل، محمدعلی محمدی روز سه‌شنبه با اشاره به برگزاری این پویش با همکاری شهرداری کرمان و هفت موسسه خیریه فعال تحت نظارت بهزیستی افزود:  امیدواریم در پایان این پویش لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی تعداد زیادی از دانش آموزان نیازمند تحت حمایت تامین شود.

 وی تعداد دانش آموزان تحت حمایت بهزیستی در سراسر استان را ۱۰ هزار و ۳۴۱ نفر اعلام کرد و گفت : تعداد سه هزار و ۲۸۵ دانش آموز معلول نیازمند نیز تحت حمایت بهزیستی است و این گروه از دانش آموزان به وسایل کمک آموزشی از جمله موبایل و تبلت نیاز دارند.

محمدی با دعوت از مسئولان، خیران و عموم مردم برای شرکت در این پویش استانی از صنوف مربوطه برای مشارکت در تامین اقلام آموزشی این افراد درخواست مساعدت کرد. 

معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمان شماره حساب مشارکت‌های مردمی بهزیستی به شماره ۴۱۵۹۰۳۴۵۴۱۶۳۰۴۹۷ نزد بانک مرکزی را برای واریز کمک های نقدی اعلام کرد و افزود: مردم می توانند هدایا و مشارکت‌های غیرنقدی خود را به پایگاه‌های موسسات خیریه سطح شهر و همچنین ادارات بهزیستی در سراسر استان تحویل دهند. 

وی با اذعان به اینکه مردم هیچگاه بهزیستی را تنها نگذاشته اند و همواره پشتیبان فرزندان بهزیستی بوده اند استفاده از کد تعریف شده USSD به شماره #۱۴۸۰ *۶۶۵۵* را از طریق تلفن همراه ، از دیگر شیوه های مشارکت با اداره کل بهزیستی استان اعلام کرد. 

پویش استانی کرمان همدل تا ۳۰ مهرماه ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha