۳۱ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۰۲
کد خبرنگار: 2058
کد خبر: 84479626
۰ نفر

برچسب‌ها

هوای گرم به خراسان رضوی برمی‌گردد

مشهد - ایرنا - کارشناس پیش‌بین اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر پایه نقشه های پیش‌یابی دمای هوای این استان از فردا (پنجشنبه) رو به گرمی خواهد رفت به گونه‌ای که در روز شنبه آینده ۴ تا ۵ درجه نسبت به امروز افزایش می‌یابد.

زهرا عنایتی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مدت پدیده غالب استان افزایش سرعت وزش باد در بعد از ظهرها، به ویژه در مناطق جنوب شرق، مرکز و غرب استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه دمای هوای شهر مشهد در ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است، افزود: دمای هوای امروز مشهد نسبت به دیروز تغییر چندانی نخواهد داشت اما از فردا تا روز شنبه دمای مرکز استان، مانند دیگر نقاط خراسان رضوی رو به افزایش خواهد نهاد که افزایش آن در روز شنبه به ۴ تا ۵ درجه نسبت به امروز می رسد اما از روز یکشنبه دمای هوای استان رو به کاهش تدریجی خواهد رفت.

وی گفت: در شبانه روز گذشته فریمان با کمینه ۱۰ و داورزن با بیشینه ۳۷ درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان بوده‌اند و بیشترین سرعت وزش باد نیز از سبزوار، خواف و بردسکن به میزان ۵۰ کیلومتر در ساعت ثبت شده‌ است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha