مناطق تحت کنترل رژیم صهیونیستی در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت

تهران - ایرنا - وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی که پیشتر با تبلیغات گسترده اعلام کرده بود، در مهار «ویروس کرونا» موفق عمل کرده، با انتشار آمار جدید نشان داد که برای اولین بار در دو هفته اخیر شاخص شیوع این ویروس در سرزمینهای اشغالی فلسطین دوباره رو به افزایش است.

به گزارش امروز (چهارشنبه) پایگاه خبری «اسرائیل نیوز»، وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ هزار و ۸۰۰ نفر مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را در سرزمینهای اشغالی ثبت کرده که حد نصاب جدیدی از آمار مبتلایان نسبت به گذشته است. بر اساس این آمار تعداد کل مبتلایان به کرونا در سرزمینهای اشغالی از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به ۷۴ هزار و ۹۵۷ نفر رسیده است.

این وزارتخانه افزود که ۶۳ درصد از مبتلایان مربوط به افرادی است که واکسن کرونا را به طور کامل دریافت نکرده‌اند، در حالی که ۵۸ بیمار مبتلا به کرونا که در وضعیت شدید این بیماری در سرزمینهای اشغالی فلسطین قرار دارند، هر دو دز واکسن را دریافت کرده‌اند.

آمار وزارت بهداشت این رژیم امروز نشان می‌دهد که ۱۵ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در شب گذشته جان خود را از دست دادند و تعداد فوتی‌ها از ابتدای شیوع این ویروس در مارس ۲۰۲۰ تاکنون در سرزمینهای اشغالی به ۷ هزار و ۵۸۲ نفر رسیده که نسبت به جمعیت این سرزمینها قابل توجه است.

با وجود اینکه واکسیناسیون در توسط رژیم صهیونیستی در سرزمینهای اشغالی روند افزایشی را در پیش گرفته است، اما شیوع سویه‌های جدید این ویروس در هفته‌های اخیر  بطور چشم‌گیر افزایش یافته است و همچنان مراکز درمانی در این سررزمینها آمار زیادی از مرگ و میر روزانه را ثبت می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha