همه به رویدادهای هفتگی کافه انرژی دعوت هستند

تهران-ایرنا- رویدادهای هفتگی کافه انرژی در شتابدهنده تخصصی نفت،گاز و انرژی واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. این رویداد رایگان بوده و همه به آن دعوت هستند.

به گزارش روز جمعه دانشگاه شهید بهشتی کافه انرژی یک دورهمی برای استارت آپ ها، کار آفرین ها و افراد دارای ایده های نو در زمینه نفت، گاز و انرژی است. حضور برای همه علاقه مندان، سرمایه گذاران، ایده پردازان، استارت آپ ها و صاحبان کسب و کار موضوعه آزاد و رایگان اما رزرو الزامی است.

فقدان تعامل و پیوند میان تیم های فناور و کارفرمایان حوزه نفت، گاز و انرژی جهت رفع نیازهای فناورانه، فقدان ارتباط و پیوند بین ایده پردازان و سرمایه گذاران و ایجاد ارتباط میان آموخته های دانشگاهی متناسب با بازار کار در حوزه نفت، گاز و انرژی موجب شده تا یک شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی، واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی با برگزاری رویداد های هفتگی عمومی، تحت عنوان کافه انرژی به گردهمایی دوستانه در غالب فضایی غیر رسمی، متشکل از متخصصان حوزه نفت، گاز و انرژی، کارآفرینان و سرمایه گذاران به منظور تبادل نظر و توسعه استارت آپ های این حوزه بپردازد.

 هدف این شتابدهنده از برگزاری رویداد کافه انرژی شبکه سازی و توسعه ایده های نوآورانه در حوزه های نفت، گاز و انرژی همراه با ارائه راه حل های نوآورانه و فناورانه، شناسایی افراد با ایده های مطرح و نوآور و آشنایی دانشجویان با فناوری های دانش بنیان و نوظهور در صنعت نفت، گاز و انرژی است.

حضور برای همه علاقه مندان آزاد است و می توانند برای ثبت نام به آدرس www.evand.com/events/energycafe مراجعه و نام خود را در فهرست رزرو قرار دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha