ناظم‌الشریعه: اختلاف ما با ازبکستان بیشتر از این حرف‌ها است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: ما در اواخر این دیدار، بازی را رها کردیم وگرنه اختلاف ما با ازبکستان بیشتر از این حرف‌ها است. همه بازیکنانمان خوب بازی کردند و چیزی که مهم بود این است که ما در نیمه دوم دوندگی بیشتری نسبت به آن ها داشتیم. 

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتسال کشورمان امروز (جمعه) از ساعت ۱۸ در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی و در ورزشگاه ویلینیوس آره‌نا به مصاف ازبکستان رفت و در پایان موفق شد به سختی و با نتیجه ۹ بر هشت حریف خود را شکست داده و به یک چهارم نهایی صعود کند. 

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» جمعه شب پس از پیروزی تیم فوتسال کشورمان در گفت و گو با ایرنا در خصوص این بازی گفت: بازی خوبی بود. باید از بچه ها تشکر کنم که در نیمه دوم حرف های کادرفنی را گوش دادند و تاونستند بازی را به نفع خود تمام کنند.

وی ادامه داد: ما در اواخر این دیدار، بازی را رها کردیم وگرنه اختلاف ما با ازبکستان بیشتر از این حرف‌ها است. همه بازیکنانمان خوب بازی کردند و چیزی که مهم بود این بود که ما در نیمه دوم دوندگی بیشتری نسبت به آن ها داشتیم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره رویارویی با قزاقستان در مرحله یک چهارم نهایی اظهار داشت: این تیم برزیل «ب» است و به طور قطع بازی سختی مقابل آن ها داریم. با آن ها قبلا بازی کردیم و روش آن ها را به خوبی می دانیم. امیدوارم در مرحله یک چهارم نیز بتوانیم با یک بازی خوب حریف خود را از پیش رو برداریم. 

ناظم‌الشریعه درباره خط دفاعی ایران گفت: مشکل خاصی نداریم و باید نقاط ضعف را برطرف کنیم. 

در ادامه کار جام جهانی، تیم ملی فوتسال کشورمان باید روز دوشنبه پنج مهرماه از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه کاوناس آره‌نا و در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی به مصاف قزاقستان برود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha