ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به زوار اربعین خدمات ارایه می کند

تهران - ایرنا - ستاد اجرایی فرمان امام (ره) امسال خدمات مختلفی ازجمله بهداشتی و درمانی، اسکان و توزیع غذای گرم به زوار اربعین ارایه می کند.

مدیرعامل بنیاد احسان روز یکشنبه گفت: ستاد اجرایی فرمان امام(ره) همانطور که در سال های گذشته در خدمت زائرین بوده، امسال هم با توجه به شیوع ویروس کرونا خدمات ویژه‌ای به زائرین محترم ارایه می‌دهد که از جمله آن اختصاص ۲۰ میلیارد ریال بودجه برای تأمین دارو می‌باشد.

به گزارش بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، سعید سلیمانی در خصوص دیگر خدمات بنیاد احسان در اربعین حسینی گفت: پنج موکب خدمات بهداشتی و درمانی در شهرهای نجف، کربلا و در بین مسیر نجف به کربلا برپا شده‌اند که به صورت شبانه‌روزی درحال خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی هستند.

وی افزود: در راستای حمایت از مواکب اربعینی نیز ۲۵ موکب مستقر در عراق شناسایی و با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال از آن‌ها حمایت شده است.

 مدیر عامل بنیاد احسان درخصوص اقدامات صورت گرفته در داخل مرزهای ایران نیز گفت: هم اکنون در فرودگاه امام خمینی موکب خدمت‌رسانی ستاد اجرایی در حال ارائه خدمات می‌باشد و همچنین در مسیر بازگشت زوار نیز موکب‌هایی برای اسکان و پذیرائی از زائرین در مرز مهران برپا شده و آماده خدمت‌رسانی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha