کمالوند در مسیر کریمی؛ بیست و یکمین جابه‌جایی رفیق نیمه‌راه

تهران- ایرنا- فراز کمالوند به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان انتخاب شد تا بیست و یکمین جابه‌جایی را دوران مربیگری‌اش تجربه کرده باشد.

به گزارش ایرنا، باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از عدم توافق با محمود فکری و سیروس پورموسوی با فراز کمالوند به توافق نهایی نرسید تا کمالوند پس از ترک تراکتور راهی شهر اولین‌ها شود.

کمالوند فصل قبل هم دوران عجیبی را سپری کرد. او ابتدا در شاهین بوشهر و در لیگ یک سرمربی بود اما پیشنهاد کمک به فرهاد مجیدی را قبول کرد و راهی استقلال شد. چندی بعد باشگاه سایپا او را به عنوان جانشین ابراهیم صادقی معرفی کرد ولی پیش از پایان لیگ بیستم، کمالوند تصمیم به جدایی از خودروسازان گرفت.

او برای شروع لیگ بیست و یکم با باشگاه تراکتور قرارداد بست اما به دلیل اختلافات و مشکلات مالی این تیم را ترک کرد و حالا سر از نفت مسجدسلیمان درآورده است. این بیست و یکمین جا به جایی کمالوند از سال ۱۳۸۰ به این سو است.

او پیش از این در تیم‌های استقلال اهواز، ابومسلم، برق تهران، پیام مشهد، سرخپوشان، شیرین‌فراز کرمانشاه، صنایع اراک، سرخپوشان، تراکتور، پاس همدان، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، صنعت نفت آبادان، گل ریجان البرز، آلومینیوم اراک، پارس جنوبی جم، شاهین بوشهر، استقلال تهران، سایپا و تراکتوربه عنوان سرمربی، مربی و مدیرفنی عضویت داشته است.

باید دید دوران حضور این سرمربی ۴۴ ساله در تیم جدیدش چقدر به طول خواهد انجامید.

نفت از لیگ هجدهم در لیگ برتر حضور داشته و سرمربیانی چون عبدالله ویسی، داریوش یزدی، علیرضا مرزبان، مهدی تارتار، مجتبی حسین، فیروز کریمی و محمود فکری در این تیم کار کرده‌اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha